⏰ Pośpiesz się! Sprawdź do kiedy zamówić fotoksiążki szkolne, aby zjawiły się na czas!⏰
SprawdźProdukt dobrej jakości, szybka realizacja. Wygodna aplikacja.
Czwarty rok z rzędu korzystam z Colorland przy tworzeniu kalendarza na Dzień Babci i Dziadka. Zawsze ...
Czwarty rok z rzędu korzystam z Colorland przy tworzeniu kalendarza na Dzień Babci i Dziadka. Zawsze jestem bardzo zadowolona z usługi oraz prostoty narzędzia do tworzenia produktu. Tym razem jestem szczególnie wdzięczna za ekspresową realizację zamówienia. Złożyłam zamówienie późno, a dzięki szybkiej obsłudze kalendarze zdążyły przyjść w Dzień Babci. Bardzo dziękuję.
RozwińPierwsze zamówienie i ogromne miłe zaskoczenie,efekt zdjęć i jakość kalendarzy bardzo dobra.Polecam ...
Pierwsze zamówienie i ogromne miłe zaskoczenie,efekt zdjęć i jakość kalendarzy bardzo dobra.Polecam na super prezent !!!!!!!
RozwińTen kalendarz to jest MISTRZOSTWO! Pierwszy raz zamówiłam tutaj i jestem ZASKOCZONA JAKOŚCIĄ tego pr ...
Ten kalendarz to jest MISTRZOSTWO! Pierwszy raz zamówiłam tutaj i jestem ZASKOCZONA JAKOŚCIĄ tego produktu! Polecam serdecznie!
RozwińBardzo fajny kreator tworzenia kalendarza, efekt wyszedł super kalendarz zamówiony na święta dotarł ...
Bardzo fajny kreator tworzenia kalendarza, efekt wyszedł super kalendarz zamówiony na święta dotarł szybciutko zdjęcia piękne. Bardzo polecam i sama będę korzystać z colorland
RozwińJak co roku zamawiam piękne kalendarze w COLORAND Sa piękne, dobrej jakości, program jest łatwy ...
Jak co roku zamawiam piękne kalendarze w COLORAND Sa piękne, dobrej jakości, program jest łatwy w obsłudze Polecam w 200%
RozwińDrugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję ...
Drugi rok z rzędu zamówiłam kalendarz ścienny na kolejny rok i na pewno będę kontynuować tę tradycję w Colorland - świetna robota! Największym mistrzostwem świata był czas realizacji zamówienia - kalendarz + fotoksiążka. Pracownicy Colorland ekspresowo wykonali zamówienie, przed czasem, tak, że paczka dotarła do mnie przed Gwiazdką. Dziękuję bardzo :)
RozwińCo roku zamawiam kalendarz na Dzień Babci i Dziadka. Świetny prezent.
Bardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale ma ...
Bardzo jestem zadowolona z otrzymanego kalendarza. Jest solidnie wykonany i ma piękne kolory. Ale mam zastrzeżenia co do dostawy. Prosiłam aby mój kalendarzx2szt był dostarczony na Ursynów, on znalazł się w drugiej odległej dzielnicy Warszawy na ul Chłodnej 52 (taki był adres wskazany przez wysyłającego pomimo że podałam adres ul. Herbsta 1). Po zgłoszeniu problemu Pani z infolini poinformowała mnie, że wysyłają na wskazany adres nadawcy. Pojechałam na ul. Chłodną 52 gdzie się okazało, że paczka jest na ul. Wroniej w kiosku RUCH. Straciłam dobre 2 godz. za min otrzymałam swoje kalendarze. A do wskazanego punktu przeze mnie mam 5 minut. Serdecznie pozdrawiam.
RozwińWynik podany jest na podstawie 111 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie