Fotokalendarz dla Babci i Dziadka

Fotokalendarz dla babci i dziadka to doskonały prezent dla tych, których tak mocno kochamy, a których często nie możemy widywać na co dzień. A co za tym idzie, którzy nie mogą widywać swoich wnuków tak często jakby chcieli. Stwórz wyjątkowy prezent, kalendarz na Dzień Babci i Dziadka. Wybierz wyjątkowe zdjęcia, które w kolejnych miesiącach będą wywoływać uśmiech na ich twarzach. Pokaż wspólne chwile spędzone z wnukami, które zostały utrwalone na zdjęciach. Niech ten kalendarz dla babci i dziadka pokaże im, jak ważni są dla Ciebie i Twoich dzieci.

Fotokalendarz
DLA BABCI I DZIADKA

Styczeń z fotkami ze wspólnego wyjazdu w góry? Maj zatrzymany na zdjęciach z wiosennych spacerów? Lipiec z ujęciami z letniego wypadu nad jezioro? Wrzesień zatrzymany w kadrze przy wspólnym robieniu ludzików z kasztanów? I grudzień, przy wspólnym świątecznym stole lub pod bajeczną choinką. Z roku na rok inną. To tylko nasze propozycje, ale to Ty zdecydujesz co sprawi najwięcej radości babci i dziadkowi.

Wybierz jeden z pięciu dostępnych formatów, stwórz własny układ kalendarza lub wybierz jeden z wielu szablonów, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Nie ograniczaj się z liczbą zdjęć. Możesz użyć ich ile tylko chcesz. Dla każdego miesiąca po jednym plus okładka lub tworząc kolaże. Zaprojektuj taki kalendarz dla babci i dziadka jaki sobie wymarzysz.

Możesz wstawiać opisy, ramki, kliparty. Możesz także zaznaczać najważniejsze daty dla Ciebie i dla babci i dziadka. Urodziny, imieniny, święta, uroczystości rodzinne – wszystko to pozwoli spersonalizować Twój kalendarz dla babci i dziadka, by stał się wyjątkowy jak Wy i Wasze wspomnienia.

Ty zaprojektujesz i zamawiasz swój kalendarz dla dziadków, a my sprawimy, by był to doskonale wykonany prezent. Dzięki najwyższej jakości druku cyfrowego Twoje zdjęcia będą idealnie odwzorowane, a kolory soczyste i żywe. Wydruk na satynowym papierze o grubości 160 g/m2 zapewni odpowiedni wygląd Twojego kalendarza.

Co ważne, gdy zdecydujesz się na format A3 pion, w koszyku możesz dokupić także pudełko prezentowe i zawieźć go pięknie zapakowanego lub od razu wysłać do babci i dziadka. To będzie wyjątkowy prezent, który spowoduje, że cały rok będzie musiał być udany!

Fotokalendarz

Wybierz jeden spośród 39 szablonów

W kwiatki
wybierz
nowy
bestseller
Prezent dla dziadków
wybierz
nowy
bestseller
Bukiet wspomnień
wybierz
nowy
bestseller
Klasyczny
wybierz
nowy
bestseller
Śródziemnomorski
wybierz
nowy
Z marmurowym tłem
wybierz
nowy
Akwarelowy
wybierz
nowy
Dla Babci
wybierz
nowy
Złota stajenka
wybierz
nowy
Różany
wybierz
nowy
Niebieski marmur
wybierz
nowy
Akwarelowe kwiatuszki
wybierz
nowy
We wzory
wybierz
nowy
Prezent dla babci
wybierz
nowy
Kwiatowy rok
wybierz
nowy
Dla przyjaciółki
wybierz
nowy
Wspomnień czar
wybierz
nowy
Folklove
wybierz
nowy
Tęczowy folk
wybierz
nowy
Pory roku
wybierz
nowy
Papeteria
wybierz
nowy
Dekoracyjny
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka