InspiracjeTriki i porady

Pomysły na prezent z okazji Dnia Matki od przedszkolaka

27.04.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Nikt tak szczerze i głośno nie wyraża swojego zdania, co poznający świat kilkulatek. Dziecko w wieku przedszkolnym ma w sobie mnóstwo empatii i stara się postępować według wzorców, które widzi w społeczeństwie. To ono namaluje najpiękniejszą laurkę i rzuci się w ramiona ukochanej mamy, składając życzenia płynące prosto z serca. Poznaj moje propozycje na wyjątkowy prezent dla mamy od przedszkolaka.

20230427092343_2.webp

Kreatywnie i nostalgicznie

Dzień Matki zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu każdego dziecka. Tego dnia wypada udać się z wizytą do rodzinnego domu, a jeśli nie pozwalają na to okoliczności – chociaż porozmawiać telefonicznie. Z okazji do świętowania korzystają wszyscy, zarówno dorośli, jak i ci całkiem mali, jednak przedszkolaki przeżywają ten dzień wyjątkowo mocno. Dlaczego? Kilkulatek jest mocno związany ze swoją mamą. To ona zazwyczaj wybudza go o poranku, odbiera z przedszkola, serwuje pyszne obiady i desery, czyta bajki na dobranoc, wkładając w każdą czynność ogrom swoich uczuć. Przedszkolak czuje się zatem zobowiązany, by uczcić ten dzień w należyty sposób!

20230427092343_3.webp

Co na prezent dla mamy od dziecka? Niech to będzie coś kreatywnego z sentymentalną nutą. Doradzam fotoksiążkę pełną wspomnień! Taką, która będzie skrywać cudowne kadry i wyciskać łezkę wzruszenia w maminym oku. Taką, którą można otworzyć wraz z dzieckiem, by jeszcze raz doświadczyć radości. Fotoksiążka będzie trafionym podarunkiem na tę okazję i gwarantuję, że uszczęśliwi każdą mamę.

A może praktyczny upominek? Doradzam!

Jest milion sposobów na wyrażanie swoich uczuć. Niektórzy lubią okazywać je słowem, inni symbolicznym gestem, jeszcze inni stawiają na okazałe prezenty. Fotokubek to praktyczny i pomysłowy prezent na Dzień Mamy od przedszkolaka. Obdarowana może teraz delektować się ulubionym napojem, myśląc jednocześnie o szkrabie, który sprawił jej mnóstwo radości ciepłym upominkiem.

Fotokubek ze zdjęciem jest poręczny, a jego pojemność pozwala przedłużyć chwilę relaksu do maksimum. Można go zaprojektować, wykorzystując jeden z gotowych szablonów Colorland, lub stworzyć własną kompozycję zupełnie od podstaw. Zainspirował Cię ten pomysł? Sprawdź, jakie prezenty na Dzień Matki do 50 zł możesz podarować ukochanej opiekunce.

20230427092343_4.webp

Stylowy prezent od przedszkolaka dla mamy

Szukasz podarunku, który podbije matczyne serce? Doradzam fotoobraz, który jest nie tylko nośnikiem pięknych wspomnień, ale i fantastyczną ozdobą mieszkania. To kreatywny prezent dla mamy, która natychmiast zechce wzbogacić wystrój wnętrza o barwny i nietuzinkowy element. Bo musisz wiedzieć, że fotoobraz to produkt wyjątkowy. Zadrukowane płótno canvas naciągnięte na drewnianą ramę wyeksponuje to, co jest dla rodziny najważniejsze. Wszystko dzięki kadrom, które znalazły się na płótnie.

Możesz wybrać jedno zdjęcie, które zajmie całą powierzchnię obrazu lub zdecydować się na efektowny kolaż z kilku fotografii. Będzie co wspominać! Jeśli mama posiada już galerię ścienną, możesz wybrać fotoobraz z gotowego szablonu, który wpasuje się w dotychczasową kompozycję. Przebieraj wśród wiosennych motywów, słownych wyznań czy wymownej grafiki w nowoczesnym stylu. Mam dla Ciebie niespełna 150 propozycji!

20230427092343_5.webp

Nie przegap okazji do wzruszeń

Dzień Matki to święto, które w Polsce świętuje się 26 maja. Ja wiem, że do tego dnia pozostało jeszcze sporo czasu, ale lepiej dmuchać na zimne, niż w biegu poszukiwać powtarzalnych prezentów na ostatnią chwilę. Zaplanuj prezent na Dzień Mamy odpowiednio wcześniej i nie ścigaj się z upływającym czasem. Nie ma nic gorszego od upominku, który właściwie nic nie wyraża.

Dlaczego produkty ze zdjęciem to trafione pomysły na prezent dla mamy? Warto zacząć od tego, że fotografie z rodzinnego albumu mają ogromny ładunek emocjonalny. Ponadto przywodzą na myśl najciekawsze chwile, które każdy chce jak najdłużej zatrzymać w pamięci i sercu. Co więcej, wspomnienia w oryginalnej oprawie są zaskakująco piękne, a do tego bardzo trwałe! Pomyśl tylko, że można przeglądać fotoksiążkę niezliczoną ilość razy, a kubek ze zdjęciem zaserwuje setki litrów herbaty. Czy nie warto poświęcić swojego czasu dla tak niezwykłych rezultatów? Oczywiście, że tak!

20230427092343_6.webp

Prezenty od Colorland – wzruszające i ponadczasowe

Siła wspomnień jest nieograniczona. Trudno ją przeliczyć na jakąkolwiek walutę poza miłością. Eksperci z Colorland dobrze wiedzą, jak odświeżyć Twoje kadry i nadać im nowe oblicze. Sprawdź gamę naszych produktów i wybierz jeden z nich na niezapomniany upominek. Wybierz kolekcję zdjęć lub jedną fotografię i wykorzystaj jako pomysł na prezent dla mamy od przedszkolaka. Czy już wyobrażasz sobie błysk w oczach matki i szeroki uśmiech na widok niecodziennego podarunku?

Fotoprezent na zwieńczenie cudownego dnia

Dzień Mamy w przedszkolu jest bogaty w wyjątkowe chwile. Maluchy od tygodni ćwiczą wzruszające kwestie, aby wypowiedzieć je przed publicznością podczas przedstawienia. Tylko matka wie, ile łez wylała podczas każdego z nich.

Tego dnia przedstawienie zwykle kończy się słodkim poczęstunkiem i emocjonującym powrotem do domu. Kiedy jest idealna chwila na wręczenie upominku? Przedszkolak może podarować mamie prezent tuż po zakończonym spektaklu lub w domu, jako pamiątkę, która podsumuje piękny dzień. Jestem pewien, że każda obdarowana na długo zapamięta to wydarzenie i przy każdej okazji będzie cieszyć wzrok pamiątkowymi kadrami.

20230427092343_7.webp

Jakie zdjęcie wybrać na prezent?

Liczba ujęć dziecka z mamą może być zatrważająca. Wszystko dzięki pojemności nowoczesnych smartfonów, które cierpliwie gromadzą dziesiątki, a nawet setki zdjęć w swojej pamięci. Wybór tego jedynego zdjęcia nie może być przypadkowy. Możesz zdecydować się na najbardziej szaloną fotkę, piękny portret, wzruszający przytulas mamy ze swoją pociechą czy kadr, który utrwalił wspólną pasję.

Masz w tej kwestii pełną dowolność. Zwróć jednak uwagę, by kadr był dobrej jakości, miał wysoką rozdzielczość i wyróżniał się dobrą ostrością. Wyeliminuj zdjęcia poruszone lub takie, na których ucięto fragmenty sylwetki. Dzięki temu dokonasz precyzyjnej selekcji, wybierając idealne zdjęcie na prezent.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: