InspiracjeTriki i porady

Dzień Matki - zaplanuj go już teraz, doradzam!

11.05.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Już niebawem jedno z najważniejszych świąt, w którym żadna się szanująca osoba nie może dać przysłowiowej plamy. Mam oczywiście na myśli Dzień Matki. Także jeżeli chcecie sprawić radość swoim mamom, to serdecznie zapraszam do lektury poniższego wpisu.

Pamiętam jak dziś, ogłuszający dźwięk budzika, który nie miał litości i głos mamy dobiegający z kuchni – „Pora wstawać mój kochany, spóźnisz się do szkoły”. Historia powtarzała się codziennie i tak przez kilkanaście lat. „Założyłeś kalesony?” „Zmarzniesz i będziesz chory” „Tutaj masz bułki na drugie śniadanie z serem, nie jedz mięsa, bo dzisiaj jest piątek”. Do tej pory słyszę w głowie te słowa i tak sobie myślę, żeby gdyby nie jej troska i zaangażowanie w moje wychowanie to nie byłoby Waszego Doradcy ds. Prezentów. Także ja już w tym momencie szykuję prezent na Dzień Matki i Wam doradzam również to samo.
 

kiedy jest dzień matki w tym roku

Dzień matki – prezent inny niż wszystkie

Wyjątkowym osobom należy się wyjątkowe traktowanie. Dlatego w tym roku na Dzień Matki przygotowałem specjalne propozycje prezentowe:

- fotoksiążka z pewnością każdy z was posiada na swoich smartfonach i dyskach masę fotografii. Korzystając z nich stworzycie niesamowitą opowieść fotograficzną, która wzruszy niejedną mamę. Zaglądnijcie do starych albumów i „odkopcie” zdjęcia na których byliście małymi szkrabami a Wasza mama tuliła Was do snu. Prześledźcie każdy etap Waszego dorastania i wybierzecie fotografie, które wywołują największe emocje. Możecie dodać również zdjęcia rodzeństwa i inne znaczące ujęcia z życia rodzinnego. Zamawiając fotoksiążkę macie do wyboru aż sześć formatów: 24x24, A4 pion i poziom, 20x20, 30x30 oraz A3 poziom. Dzięki temu bez trudu dopasujecie indywidualną koncepcję do fizycznej postaci prezentu. Karty fotoksiążki drukowane są na eleganckim, kredowym papierze o wysokiej gramaturze 200 g/m2. Całość spina twarda okładka w macie lub błysku. W zależności od tego, ile posiadacie zdjęć, fotoksiążka może mieć od 28 do aż 160 stron. Wszystko zaprojektujecie i połączycie poprzez prosty edytor, z którego obsługą poradzi sobie nawet dziecko. Oprócz tego dla podkreślenia wyjątkowości prezent na Dzień Matki może zostać zapakowany w gustowne pudełko;

oryginalny prezent na dzień matki

- fotoalbum premium szukając czegoś z górnej półki, warto zwrócić uwagę na propozycję premium. W tej opcji foto album składa się z grubych, sztywnych kartek (gramatura papieru została zwiększona do 800 g/m2). Dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z rzeczą nieprzeciętną i ekskluzywną. Duże wrażenie na każdym przeglądającym robi oryginalny papier foto z matowym wykończeniem i gładkie przejścia tonalne. Twarda okładka została pokryta laminatem matowym z dodatkiem gąbki. Sprawia to, że fotoalbum jest miły w dotyku i wyjątkowo wytrzymały. Swoją opowieść możecie zmieścić na maksymalnie 40 stronach, które pokażą Waszym mamom, że jest dla Was wyjątkową osobą. Do dyspozycji macie ponad setkę szablonów, które zostały stworzone przez naszych kreatywnych grafików. Wystarczy wybrać jeden z nich i rozpocząć projektowanie. Wszystko odbywa się z użyciem wygodnego edytora, z pomocą którego cała praca jest czystą przyjemnością.

dzień matki pomysł na prezent

Dzień Matki – podsumowanie

Kiedy jest dzień matki wiele osób łamie sobie głowę nad szukaniem właściwego podarunku. Duża grupa osób zostawia to na ostatnią chwilę, co kończy się sztampowym kwiatkiem, który szybko więdnie i czekoladkami z delikatesów. A przecież tak być nie musi. O prezencie dobrze jest pomyśleć z wyprzedzeniem, przygotować odpowiedni plan i zacząć działać – serdecznie doradzam. Proponowane fotoprezenty mogą być, wszakże wzbogacone o zdjęcia, których nie mamy na własnych dyskach, a które posiadają członkowie naszej rodziny lub przyjaciele. Możecie być pewni, że na niejednym policzku mamy pojawi się łza wzruszenia, kiedy będzie przeglądać Wasze fotograficzne dzieło.

Serdecznie doradzam i pozdrawiam
Wasz Doradca ds. prezentów

 

Udostępnij znajomym: