Inspiracje

Najpiękniejsza fotoksiążka

08.12.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Jak ją stworzyć? Jak sprawić, aby nasza fotoksiążka wzbudzała zachwyt za każdym razem, kiedy ją otwieramy? Radzimy...

ZDJĘCIA NA PIERWSZYM PLANIE

Sama fotoksiążka jest tak naprawdę tylko tłem dla Twoich zdjęć. Jeśli fotoksiążka ma przyspieszać bicie serca, Twoje zdjęcia muszą również posiadać tę moc. Wysegreguj ze swojej kolekcji te najlepsze, naprawdę oszałamiające fotografie. Jeśli nie są zadowalające, możesz delikatnie poprawić ich jakość, dodać ciekawy efekt, chociażby w naszym kreatorze do projektowania fotoksiążek.
 

Fotoksiążka Colorland

Fotoksiążka Colorland

Fotoksiążka Colorland
 

KORZYSTAJ Z DOROBKU INNYCH

Nie musisz opierać projektu tylko na własnych zdjęciach. Możesz skorzystać z darmowych kolekcji udostępnianych w wielu bankach zdjęć (np. www.pexels.com, https://pixabay.com/pl). Swoje własne przygody i przeżycia przeplataj fotografiami innych autorów - fotografiami, które będa dopełnieniem Twojej historii, są powiązane tematycznie z Twoimi fotografiami lub tworzą klimat, który chcesz utrzymać w swojej fotoksiążce. To daje naprawdę ciekawe efekty.
 

Fotoksiążka Colorland

Fotoksiążka Colorland
 

NEUTRALNE TŁO

W ofercie Colorland jest mnóstwo kolorowych wzorów fotoksiążek, z których możesz dowolnie korzystać. My jednak polecamy wybierać te minimalistyczne szablony, ze skromnymi dekorami i neutralnym tłem. Pozwólmy zdjęciom zaprezentować się w swojej pełnej krasie. Minimalizm ciągle w modzie ;)
 

Fotoksiążka Colorland

Fotoksiążka Colorland
 

WYSIŁEK PRODUCENTA

No i wreszcie… uroda Twojej fotoksiążki w dużej mierze zależy od jakości jej wykonania. Warto to powierzyć sprawdzonemu i rzetelnemu wykonawcy. Odwzorowanie kolorów, głębia barw i staranne wykończenie decydują o wrażeniach odbieranych podczas oglądania fotoksiążki.
 

Wiesz już wszystko? No to do dzieła!
 Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: