InspiracjeTriki i porady

Najlepsze personalizowane prezenty na Święta.

07.12.2020 • Przeczytasz w 4 min.

Prędzej czy później każdy stanie się świętym Mikołajem. Dla przyjaciół i rodziny, dla dzieci i dla dorosłych, w szkole i w domu. Dlatego dziś 5 najlepszych prezentów na mikołajki doradzam!

Włożysz je do skarpet, pod poduszkę, do butów lub nawet pod choinkę. Będziesz nazwany Mikołajem, Gwiazdką lub Józefem. Wszystko zależy od tego, zgodnie z jaką tradycją bawisz się w obdarowywanie bliskich prezentami. Najlepiej, gdyby był w niej też zwyczaj częstowania świętego ciastkami i mlekiem, prawda?

Niezależnie od tego, której tradycji przestrzegasz, będziesz potrzebował pomysłów na personalizowane prezenty.    I ja, jako Twój Doradca ds. Prezentów same najlepsze rozwiązania Ci doradzę!

Kreatywne prezenty dla dzieci

Kupić prezent na mikołajki dla dzieci to połowa sukcesu, ale kupić prezent, który dodatkowo pobudzi ich kreatywność (i będzie służył dłużej niż 2 dni) – to dopiero zasługa godna tytułu Najlepszego Dawacza Prezentów. Jeśli zastanawiasz się, jak zyskać ten tytuł, to już się nie zastanawiaj – masz przecież mnie!

Wystarczy spędzić chwilę z dziećmi, by zachwycić się ich pomysłowością. Nawet Internet nie zna tyle zastosowań zwykłej plastikowej butelki, co maluchy. Nie zapominaj o tej pomysłowości także wtedy, gdy w domu rozlega się błoga cisza, szczerze doradzam.

Spróbuj sobie wyobrazić, na ile sposobów zostanie wykorzystany zestaw, w skład którego wchodzi:

  • 28 zdjęć o poręcznym dla małych rączek formacie 9.5 x 12 cm
  • 8 klocków różnej wielkości,
  • 3-metrowy sznurek,
  • 25 spinaczy,
  • 112 samoprzylepnych kostek 3D,
  • listek narożników,
  • jutowy woreczek,

Dekoracje w domku dla lalek, pionki w grze, dekoracje w pokoju – to tylko najbardziej oczywiste pomysły, jak wykorzystać te elementy. Właśnie dlatego memorki doradzam!
memorki

Jeśli masz w domu tablicę magnetyczną (lub lodówkę bez zabudowy), to podaruj fotomagnesy ! Wystarczy dobry pomysł i kilka godzin zabawy gwarantowane! Jeśli pytasz mnie o zdanie, to ja bym na magnesach dla dzieci dodał: cyferki, literki, figury geometryczne, a nawet owoce i warzywa! Z takich zestawów można m.in. uczyć się liczyć czy rozwiązywać łamigłówki, znajdując magnes, który nie pasuje do reszty.

Żeby było jeszcze ciekawiej, zamów magnesy w różnych wielkościach (są cztery do wyboru). Będą się przy okazji uczyć logicznego myślenia podczas tworzenia układanki!

Prezent na mikołajki

Zazwyczaj powtarzam, że najlepsze prezenty, to fotoprezenty. Jak jednak nie masz żadnego zdjęcia, bo na przykład szukasz mikołajkowego prezentu dla koleżanki z pracy, to też Ci pomogę. W takiej sytuacji obraz z gotową grafiką doradzam!

Pamiętasz to przyjemne ciepełko w sercu, gdy dostałeś prezent skrojony pod Ciebie? Gdy owszem, dostałeś kawę i ciastka, ale to była twoja ulubiona kawa i twoje ulubione ciastka? Niekoniecznie wtedy, gdy dostałaś od teściowej serię kosmetyków na nad potliwość (nawet jeśli faktycznie ją masz). Nie zawsze personalizowane = ze zdjęciem!

Wśród gotowych szablonów znajdziesz coś dla każdego, o wszystkim i do wszystkiego.

Dla dziecka, dla żony, dla męża i dla dziadka.

Dla fanów gotowania, czytania książek, jazdy na rowerze, podróżowania, księżniczek i roślin.

Do małego, średniego i dużego mieszkania.

I to wcale nie wszystkie możliwości! Taki wybór fotoobrazów  to ja Ci doradzam!

Wiesz, kiedy będziesz miał jeszcze większy wybór fotoobrazów? Kiedy dodasz na nie swoje zdjęcie! No przeglądnij swoje dyski i konta na portalach społecznościowych obdarowywanej osoby – tyle rozwiązań tam czeka, że nawet ja – Certyfikowany Specjalista w temacie prezentów – nie mogę z nimi konkurować.

Jeśli prosisz mnie o pomoc, bo szukasz personalizowanego, ale użytecznego prezentu, takiego, którego ktoś będzie używał każdego dnia, to ja Ci fotokubek doradzam! Niby drobiazg, a jak łapie za serce, jak towarzyszy i podczas porannej krzątaniny i podczas popołudniowego relaksu. Podarowałbym go komuś, komu chce o sobie codziennie przypominać.

Która moja propozycja jest najlepsza? Mnie samemu trudno byłoby się zdecydować. Masz szczęście, jeśli masz wiele osób do obdarowania – wcale nie musisz wybierać i wszystkim dasz najlepsze personalizowane prezenty na święta!

Barbara, Colorland

Udostępnij znajomym: