Personalizowane fotoprezenty na Gwiazdkę

Chcesz wybrać prezent na Święta dla mamy i taty? A może szukasz podarunku dla przyjaciółki lub dla dziadków? Fotoprezenty to podarunki, które sprawią radość każdemu! Ich personalizowany charakter sprawi, że staną się niezapomnianą pamiątką.

Fotoksiążka

Absolutny prezentowy klasyk! Pomieści wiele zdjęć i sprawi jeszcze więcej radości. Wybierz format, jeden z wielu szablonów i podaruj wspomnienia w pięknej oprawie.
od 29,40 zł od 42 zł
Fotoksiążka

Odbitki 10x15

Wywołanie odbitek? Wywoła również szczęście bliskich! Wybierz ulubione fotki i zamów odbitki online - szybko i wygodnie.
Od 0,23 zł/szt. 0,45 zł/szt.
Odbitki 10x15

Fotokalendarz

Dobry rok? Z fotokalendarzem na prezent. Wystarczy 13 zdjęć (okładka + 12 miesięcy), aby sprawić podarunek na 365 dni.
od 20,30 zł od 29 zł
Fotokalendarz

Starbook

Chcesz zabłysnąć prezentem? Starbook olśni całą rodzinę. To fotoksiążka najwyższej jakości, w której zdjęcia perfekcyjnie oddają każdy szczegół, a kolory są idealnie odwzorowane.
od 180 zł
Starbook

Fotoalbum

Grube, sztywne kartki, papier fotograficzny z matowym wykończeniem oraz twarda okładka z matowym laminatem i gąbką to wspaniała oprawa dla zdjęć. Podaruj fotoalbum i zachwyć nie tylko wnętrzem prezentu, ale również oprawą. 
od 90 zł
Fotoalbum

Szukasz inspiracji na prezent?

Szukasz więcej inspiracji? Wejdź na bloga i sprawdź propozycje aranżacji, porady i… jeszcze więcej! Zobacz wszystkie nasze porady

Doradzam najlepsze prezenty na każdą okazję

Szukasz prezentu? Doradzam fotoprezent! Sprawdź pomysły na wyjątkowy podarunek i zachwyć bliskie osoby.

Pomysł na gwiazdkowy prezent? Fotoprezent.

Wykorzystaj inspiracje na podarunek na Boże Narodzenie i zaskocz bliskich. Doradzam: sprawdź propozycje!

Bożonarodzeniowe prezenty, które wywołają emocje i pomogą przenieść się do chwil z najbliższymi, skutecznie budują magię Świąt. W końcu, czy jest coś cenniejszego niż uśmiech rodziny i przyjaciół? Zdjęcia w formie fotoprezentów sprawią, że będziecie wspominać miłe momenty i ważne wydarzenia z Waszego życia, czyli wszystko to, co jest warte zapamiętania. Takie upominki są niezrównane, a klienci przyznają, że podobne emocje podczas odpakowywania prezentów spod choinki rzadko goszczą na twarzach bliskich przy innych podarkach.

Kalendarz czy odbitki na Święta?

Jeśli chcesz podarować drobny prezent na Święta, wybierz klasyczne odbitki lub fotokalendarz. Wywołane zdjęcia to klasyka gatunku – obdarowany może oprawić je w ramki, dodać do rodzinnego albumu lub wykorzystać w ciekawy sposób i stworzyć z nich niesamowitą dekorację do domu. Możliwości jest wiele, a taki świąteczny upominek z pewnością zapadnie w pamięć i będzie przypominać o miłych chwilach.

Fotokalendarz to również kreatywny prezent na Święta. Będzie cieszyć przez cały rok, a dzięki możliwości personalizacji obdarowany będzie miał pewność, że to oryginalny prezent. Wystarczy 13 zdjęć (okładka + 12 miesięcy), i gotowe! Możesz wybrać spośród wielu szablonów, zaznaczyć ważne daty i sprawić, że to będzie dla kogoś dobry rok. Jeśli wolisz, możesz stworzyć swój projekt. Dodatkowo, nie musisz martwić się o opakowanie prezentowe, gdyż dokupisz je podczas składania zamówienia.

Fotoksiążka w prezencie na Święta

Dalej myślisz nad udanym prezentem na Boże Narodzenie? Fotoksiążka to niezapomniany podarunek i jednocześnie prezentowy bestseller. Sprawdzi się zarówno jako prezent dla niego, jak i dla niej. Możesz zapełnić od 28 do aż 160 stron fotkami. Co więcej, na pewno wzbudzi zainteresowanie i wszyscy od razu przejrzą, jakie zdjęcia znajdują się w środku, zaczną wspominać dobre chwile, przypominać różne sytuacje z życia najbliższych. Dzięki temu w wigilijny wieczór zapanuje naprawdę wyjątkowa atmosfera. Fotoksiążka to idealny prezent pod choinkę. Przekonaj się o tym, sprawiając ten niepowtarzalny podarunek na Święta!

Szukasz prezentu, który będzie zachwycał najwyższą jakością? Przyjrzyj się naszym produktom premium. Starbook i fotoalbum to sposób na udany prezent.

Starbook – wyjątkowy na Boże Narodzenie

Starbook to fotoksiążka najwyższej jakości. Możesz przejrzeć się w jej stronach - dosłownie. Zachwyca znakomitym oddaniem barw i gładkimi przejściami tonalnymi. Możesz zapełnić zdjęciami od 28 do aż 160 stron i wyczarować elegancki prezent na Święta.

Personalizowane prezenty sprawią najbliższym wiele radości. Co doradzam? Stwórz je teraz!