InspiracjeTriki i porady

Metryczka - obowiązkowa pamiątka narodzin

24.04.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Pojawienie się nowego członka rodziny to jeden z najbardziej wzruszających momentów w życiu rodziców. Warto więc go upamiętnić uroczą metryczką dziecięcą w postaci fotoobrazu!

Każdy rodzic pragnie, aby jego maleństwo dobrze czuło się w nowej przestrzeni, dlatego pomysłów na urządzenie pokoju dla maluszka nie brakuje. W ferworze przygotowań warto pomyśleć o dekoracjach, które staną się pamiątką nie tylko dla rodziców i dziadków, ale także dla samego dziecka. Jedną z nich jest metryczka dziecięca w formie fotoobrazu.
 

Fotoobraz metryczka Colorland

 

FOTOOBRAZY DLA NOWORODKÓW

W metryczce dziecięcej możesz zamieścić imię i nazwisko dziecka, datę (a nawet godzinę) jego urodzin, wzrost oraz wagę. Na głównym planie warto umieścić zdjęcia pociechy. W naszych szablonach-metryczkach masz pełną dowolność w kreowaniu projektu. Wykorzystaj swoją kreatywność ;)

Fotoobraz metryczka Colorland

Metryczka Szczęśliwy Słonik

Fotoobraz metryczka Colorland

Metryczka Na Oceanie

Fotoobraz metryczka Colorland

Metryczka Sówki Blue

Fotoobraz metryczka Colorland

Metryczka Sówki Pink


Przyszli i obecni rodzice znajdą w naszej ofercie mnóstwo gotowych szablonów dziecięcych do wyboru - zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Zaprojektowanie takiego fotoobrazu jest banalnie proste. Wystarczy, że:

  1. wybierzesz dowolny szablon i format metryczki;
  2. wstawisz zdjęcia i opisy;
  3. i zamówisz!

Kolorowy, przyjazny i przede wszystkim… przytulny. Taki ma być pokój niemowlęcia. Z pomocą fotoobrazów nadasz mu niepowtarzalnego charakteru i pobudzisz kreatywność swojego maleństwa.

 

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: