📢 Dostawa GRATIS aż do 24.06? Tylko z GLS. Zamów fotoprezenty za min. 129 zł i skorzystaj! 🚚
SprawdźJak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Jakość obrazu super jak zawsze . Z czystym sumieniem polecam każdemu
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by ...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
RozwińŚwietne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy ...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
RozwińJak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Wynik podany jest na podstawie 29 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie