InspiracjeProdukty

Fotopamiątka – stwórz personalizowaną pamiątkę ze zdjęciem na wyjątkową okazję

15.08.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Zwykłe życzenia, które towarzyszą ważnym wydarzeniom? Zapomnij o nich i poznaj fotopamiątkę! Wzrusz bliskich niesamowitą, personalizowaną kartką ze zdjęciem i pięknymi życzeniami. Fotopamiątka sprawdzi się na wiele okazji, przekonaj się sam i… oczaruj bliskich.

Czym różni się fotopamiątka od fotoksiążki?

Znasz już fotoksiążki, ale nie słyszałeś o naszej fotopamiątce? Pozwól, że nieco Ci o niej opowiem. Fotopamiątka to otwierana, sztywna kartka o wymiarach 20x20 cm z miejscem na Twoje zdjęcie oraz podpis. Możesz podarować ją nauczycielowi na koniec szkoły, parze młodej z okazji ślubu, rodzicom świętującym narodzin maleństwa i nie tylko. Każda z dostępnych fotopamiątek zawiera również piękne życzenia, które dopełniają całość. Co jeszcze sprawia, że fotopamiątka jest wyjątkowym rodzajem okolicznościowej kartki? Jest naświetlana na matowym papierze o grubości 0,2 mm i ma sztywną okładkę. Dzięki temu jest trwała i przechowa życzenia oraz wspomnienia w formie wybranych przez Ciebie zdjęć na lata.

Fotoksiążka natomiast pomieści o wiele więcej zdjęć. To wspaniały sposób na zachowanie ulubionych kadrów, stworzenie albumu ze zdjęciami w nowoczesnej formie. Fotoksiążka ma od 20 do 160 stron, wiele formatów do wyboru i bardzo szeroką możliwość personalizacji. Jest idealna na prezent, a dzięki przeróżnym szablonom każdy znajdzie odpowiedni styl na zachowanie wspomnień.

fotoksiazka ze zdjeciami malej dziewczynki

Kiedy wybrać fotoksiążkę a kiedy fotopamiątkę?

Jeśli pytasz mnie co wybrać, fotoksiążka czy fotopamiątka, odpowiedź jest tylko jedna. Obie! Jeśli jednak chcesz zdecydować się na konkretny fotoprezent, już doradzam.

Fotopamiątka sprawdzi się na wielorakie okazje, gdy chcesz wraz ze zdjęciem przekazać wspaniałe życzenia. To też idealny pomysł, jeśli nie masz na dysku dużo zdjęć. Fotopamiątkę stworzysz już z jednego lub dwóch czy trzech kadrów. Masz już prezent, ale chcesz postawić kropkę nad „i” personalizowanym podarunkiem? W tej sytuacji fotopamiątka to strzał w dziesiątkę.

Fotoksiążka to uniwersalny prezent, który zachwyci zarówno młodszych jak i starszych członków rodziny. Jeśli masz wiele zdjęć i chcesz zmienić je w niesamowity podarunek fotoksiążka aż prosi o wypełnienie jej Twoimi niesamowitymi kadrami. To również bardzo osobisty prezent, który pokazuje zaangażowanie oraz wagę relacji. Mnóstwo zdjęć z bliską osobą w końcu jest pewnym świadectwem długiej i owocnej relacji.

Na jaką okazję podarować fotopamiątkę?

Fotopamiątka jest idealnym pomysłem na wiele okazji. To wspaniały podarunek na wszelakie rodzinne uroczystości i… nie tylko.

Szukasz kartki na ślub? Zapomnij o niej i skieruj się w stronę fotopamiątki. Klasyczne, minimalistyczne szablony czy bardziej szalone wzory – znajdziesz je na Colorland.pl. Para młoda z pewnością doceni Twój wkład, a dzięki najwyższej jakości będą mogli wracać do fotopamiątki i cieszyć oko oraz przywoływać wspomnienia przez wiele lat. Nie musisz też zastanawiać się co z życzeniami. Wnętrze fotopamiątki kryje w sobie kilka linijek tekstu, które wywołają uśmiech nowożeńców. A co jeśli to Ty jesteś przyszłą żoną lub przyszłym mężem? Warto skłonić się ku fotopamiątce jako podziękowania dla rodziców czy świadków.

fotopamiatka z zyczeniami na slub

Fotopamiątka to też świetny pomysł na Chrzest. Maleństwo po latach będzie mogło wrócić do tej wyjątkowej kartki ze zdjęciem – przeczyta nie tylko życzenia, ale przeniesie się też w czasie za sprawą zdjęcia. Na Colorland.pl znajdziesz szablony fotopamiątki dla chłopca i dziewczynki.

fotopamiatka z okazji chrztu

Jeśli szukasz wyjątkowej kartki na Komunię Świętą postaw na fotopamiątkę. Może być ona nie tylko pięknym dodatkiem do prezentu, ale również osobistym wyrazem uczuć i życzeń.

Na jaką okazję jeszcze sprawdzi się fotopamiątka. Zaskoczę Cię, ale… koniec roku szkolnego to idealny moment na wręczenie fotopamiątki. Podaruj ją w postaci wyjątkowego dyplomu wieńczącego wszelakiego rodzaju kółka zainteresowań. Fotopamiątka dla przyszłego piłkarza, tancerki czy piosenkarza – stworzysz ją w kilka chwil. A może koniec szkoły to dla Ciebie czas poszukiwań podarunku dla nauczyciela? Fotopamiątka to właśnie „ten” prezent – personalizowana kartka ze zdjęciem klasy dla wychowawcy sprawi wiele radości belfrowi i zapadnie w pamięć. W końcu wspomnienia są dużo cenniejsze od czekoladek czy kwiatów.

fotopamiatka na zakonczenie roku szkolnego

A może szukasz podarunku z okazji obrony pracy dyplomowej? Zwykły bukiet może przynieść radość absolwentowi, ale fotopamiątka wywoła wzruszenie. Jest to też świetny pomysł jeśli chcesz pogratulować bliskiej osobie zakończenia edukacji w zabawny sposób. Możesz zmienić fotopamiątkę w dyplom od siebie i wyrazić uznanie z przymrużeniem oka.

fotopamiatka z okazji obrony

Jak widzisz okazji do podarowania fotopamiątki jest wiele, a to nie koniec moich pomysłów. Fotopamiątka na prezent z okazji przejścia na emeryturę? Dlaczego nie! Z pewnością Twój team z pracy ma różnorodne zdjęcia – impreza, wyjście integracyjne, kadry złapane podczas firmowej Wigilii… Warto wykorzystać je i przemienić w fotopamiątkę dla współpracownika kończącego karierę. Podpiszcie się całym zespołem, aby dodać kropkę nad „i”. Gotowe!

Chcesz złożyć życzenia bliskim, którzy stali się świeżo upieczonymi rodzicami? I tu również omawiany fotoprezent jest strzałem w dziesiątkę. Fotopamiątka z okazji narodzin dziecka uświetni ten ważny dzień. Z pewnością młoda mama zaczęła wysyłać już pierwsze fotki nowego członka rodziny, więc warto zaskoczyć ją wyjątkowym upominkiem. Fotopamiątkę możesz zapakować w specjalne pudełko prezentowe i voilà, personalizowany prezent z okazji narodzin dziecka w Twoich rękach.

Fotopamiątka – stwórz wyjątkową kartkę ze zdjęciem i życzeniami

Fotopamiątka to świetna alternatywa dla zwykłej kartki ze zdjęciem. Format fotopamiątki, 20x20 cm pomieści fotki, życzenia i Twój podpis. Obdarowana osoba z pewnością doceni Twój wkład i zaangażowanie w stworzenie podarunku, który poprzez personalizacje staje się bliski sercu. Nie czekaj więc i już teraz zamów pamiątkę ze zdjęciem dla bliskiej osoby.

fotopamiatka z podziekowaniem dla swiadkow na slubie

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: