InspiracjeTriki i porady

Dzień dziecka – prezent dla każdego z nas!

27.05.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Najbliższe tygodnie będą pełne wrażeń. Najpierw będziemy świętować Dzień Matki, a zaraz potem Dzień Dziecka. To doskonała okazja do tego, by przypomnieć sobie dziecięce lata i znów poczuć się jak nastolatek! Chcesz spędzić ten dzień w wyjątkowym stylu? Mam dla Ciebie oryginalną propozycję na prezent z okazji Dnia Dziecka, nie tylko dla najmłodszych.

Fotoksiążka ze zdjęciem matki i dziecka


Wyprawa na strych


Jeśli wspomnienia z Twojego dzieciństwa są lekko mgliste, nadeszła pora, by je odświeżyć! Masz w domu rodzinne albumy ze zdjęciami? A może bogata kolekcja kadrów znajduje się w domu Twoich rodziców? Udaj się do nich z niezapowiedzianą wizytą, przewertuj stare zdjęcia, a jeśli będzie trzeba, zajrzyj na strych i przejrzyj zakurzone pudła. Znajdziesz w nich cenne pamiątki, w tym idealne zdjęcia, którym nadasz drugie życie.


Dzień Dziecka okazja do wspomnień


Poszukiwania rodzinnych zdjęć zakończyły się sukcesem? Przejrzyj dokładnie kolekcję kadrów, by błyskawicznie przywrócić w głowie dziecięce wspomnienia. Niektórym z nich będzie nawet towarzyszyć zapach niedzielnego obiadu czy ciasta z malinami.
Fotki, na których prezentujesz dziecięce emocje, są godne utrwalenia! Zachowaj je na zawsze nie tylko w swoim sercu. Wywołaj odbitki, które będziesz mieć zawsze pod ręką. Jeśli udało Ci się zgromadzić ich pokaźną ilość, postaw na odbitki w rozmiarze 10x15, które można przechowywać w eleganckim pudełku bez obaw o ich zniszczenie.

Odbitki 10x15


Fotoksiążka – doskonały prezent na Dzień Dziecka

 
Kadry z dzieciństwa mają wyjątkową moc przywoływania wspomnień, które rysują na twarzy szeroki uśmiech. Z kolekcji swoich zdjęć stwórz wyjątkową opowieść i zachowaj dla przyszłych pokoleń. Fotoksiążka to znakomity prezent na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci. Cenna zawartość uchroni od zapomnienia nie tylko wyjątkowe chwile, które udało się utrwalić w kadrze, ale i tradycje oraz rodzinne zwyczaje. Kto wie, może przyszłe pokolenia będą chciały je kontynuować?

Fotoksiążka z rodzinnym zdjęciem


Stwórz własną opowieść


Zaprojektowanie własnej fotoksiążki nie wymaga artystycznych zdolności. Projekt bez problemu przygotujesz online w naszym kreatorze. Znajdziesz tam wiele dodatków, które uatrakcyjnią Twoją dziecięcą historię. Ramki, maski, kliparty, a nawet opcja dodawania własnych tekstów uczyni fotoksiążkę osobistym pamiętnikiem. Takimi wspomnieniami warto dzielić się z najbliższymi!


Świętuj z tymi, których kochasz


Jeśli chcesz świętować Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci – śmiało! Zgodzisz się ze mną, że żyjemy w bardzo wymagających czasach. Jeden dzień luzu zdziała wiele dobrego. Jeśli masz w rodzinie młodsze pokolenie, wspólnie spędźcie ten dzień dokładnie tak, jak chcecie. Klasyczny spacer, lody lub wizyta w cukierni? Piknik na leśnej polanie i poszukiwanie śladów dzikich zwierząt? Wyprawa do wesołego miasteczka i odpust na street food?


Niech Dzień Dziecka kreuje wyłącznie dobre wspomnienia! Bez zakazów, bez ograniczeń, bez stresu! Odskocznia od rzeczywistości pozwoli Ci nacieszyć się obecnością najbliższych i sprawi, że w dobrym nastroju powrócisz do codziennych obowiązków.


 

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: