Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Elżbieta Lasota
13-03-2023
Opinia zweryfikowana
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdr
...
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdrawiam
Rozwiń
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
Rozwiń
Jakub
12-11-2023
Opinia zweryfikowana
Zawsze doskonale wyważony produkt. Spełnia moje oczekiwania od wielu lat. Nigdy mnie firma nie zawio
...
Zawsze doskonale wyważony produkt. Spełnia moje oczekiwania od wielu lat. Nigdy mnie firma nie zawiodła. Maja konkurencyjne ceny, a jakość mi odpowiada. Brawa dla całej ekipy
Rozwiń
Małgorzata
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by
...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
Rozwiń
Anna
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Małgorzata
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców.
...
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. Są zachwyceni. Obraz wisi na głównie ścianie w salonie. Są na nim wszystkie dzieci, wnuki. To wspaniała pamiątka. Świetna jakość wykonania. Polecam
Rozwiń
Klara
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Te plakaty są przepiękne. Oddają wspaniale kolory. Już zastanawiam się, które z moich zdjęć wykonam
...
Te plakaty są przepiękne. Oddają wspaniale kolory. Już zastanawiam się, które z moich zdjęć wykonam jako następne - w wielkim formacie.
Rozwiń
Anna
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Paula
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojeg
...
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojego pokoju. Polecam.