Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Kamila
27-11-2024
Opinia zweryfikowana
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informa
...
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informacji o braku szybki. Nie polecam, uważam, że produkt nie jest warty ceny nawet po promocji. Zamiast cieszyć przez lata ulegnie degradacji z powodu kurzu, a jak muchy pomogą to jeszcze szybciej.
Rozwiń
Joanna
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super o
...
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super opcja na prezent. Bardzo POLECAM
Rozwiń
Patrycja R.
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są
...
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są moje dzieci. Podpisałam Ala – 10 lat, Pawełek 4 latka, Zuzia 1 roczek. Wiszą w salonie – są piękne.
Rozwiń
Justyna
29-04-2026
Opinia zweryfikowana
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej po
...
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej ponieważ był prezentem urodzinowym. Na moją prośbę zamówienie zostało ekspresowo zrealizowane. Bardzo polecam.
Rozwiń
Joanna
08-11-2025
Opinia zweryfikowana
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
Rozwiń
Jakub
12-11-2023
Opinia zweryfikowana
Zawsze doskonale wyważony produkt. Spełnia moje oczekiwania od wielu lat. Nigdy mnie firma nie zawio
...
Zawsze doskonale wyważony produkt. Spełnia moje oczekiwania od wielu lat. Nigdy mnie firma nie zawiodła. Maja konkurencyjne ceny, a jakość mi odpowiada. Brawa dla całej ekipy
Rozwiń
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.