Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Małgorzata
20-02-2023
Opinia zweryfikowana
Super program do projektowania. Super wydruk i obsługa
Daria
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Elżbieta Lasota
13-03-2023
Opinia zweryfikowana
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdr
...
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdrawiam
Rozwiń
Małgorzata
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców.
...
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. Są zachwyceni. Obraz wisi na głównie ścianie w salonie. Są na nim wszystkie dzieci, wnuki. To wspaniała pamiątka. Świetna jakość wykonania. Polecam
Rozwiń
Mirela
26-03-2023
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
Rozwiń
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Małgorzata
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by
...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
Rozwiń
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam