Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Alicja Poseł
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Nie wiedziałam czym jest ClickPic do czasu aż go nie zamówiłam. Obłęd jakie to świetne.
Zbigniew
01-11-2022
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Małgorzata
27-02-2023
Opinia zweryfikowana
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na l
...
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na lata. Obsługa i wydruk bez problemów. Wszystko na czas zgodnie z opisami.
Rozwiń
Anka Z.
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze.
...
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze. Przepięknie to wyszło. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Patrycja R.
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są
...
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są moje dzieci. Podpisałam Ala – 10 lat, Pawełek 4 latka, Zuzia 1 roczek. Wiszą w salonie – są piękne.
Rozwiń
Elżbieta Lasota
13-03-2023
Opinia zweryfikowana
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdr
...
Bardzo dziękuję za foto obrazy i szybką realizację. Usługa na szóstkę a obdarowani zachwyceni. Pozdrawiam
Rozwiń
Kaśku
31-01-2025
Opinia zweryfikowana
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Po
...
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Polecam bez wątpienia.
Rozwiń
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM