Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Anka Z.
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze.
...
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze. Przepięknie to wyszło. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Monika
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
Rozwiń
Kinga
11-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Anna
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Justyna
29-04-2026
Opinia zweryfikowana
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej po
...
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej ponieważ był prezentem urodzinowym. Na moją prośbę zamówienie zostało ekspresowo zrealizowane. Bardzo polecam.
Rozwiń
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
Rozwiń
Mirela
26-03-2023
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Daria
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.