Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Kamila
27-11-2024
Opinia zweryfikowana
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informa
...
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informacji o braku szybki. Nie polecam, uważam, że produkt nie jest warty ceny nawet po promocji. Zamiast cieszyć przez lata ulegnie degradacji z powodu kurzu, a jak muchy pomogą to jeszcze szybciej.
Rozwiń
Joanna
08-11-2025
Opinia zweryfikowana
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
Paula
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojeg
...
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojego pokoju. Polecam.
Rozwiń
Daria
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Justyna
29-04-2026
Opinia zweryfikowana
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej po
...
Złożyłam zamówienie na colorlandGo przeoczający czas realizacji. Obraz był mi potrzebny wcześniej ponieważ był prezentem urodzinowym. Na moją prośbę zamówienie zostało ekspresowo zrealizowane. Bardzo polecam.
Rozwiń
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
Rozwiń
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
Rozwiń
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Kaśku
31-01-2025
Opinia zweryfikowana
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Po
...
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Polecam bez wątpienia.