Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Małgorzata
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której by
...
Fotoobraz dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam:) Nie mogę się doczekać radości osoby, dla której był prezentem:)
Rozwiń
Kinga
11-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
Rozwiń
Monika
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Obraz bardzo ładny, super jakość jak zawsze
Kamila
27-11-2024
Opinia zweryfikowana
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informa
...
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informacji o braku szybki. Nie polecam, uważam, że produkt nie jest warty ceny nawet po promocji. Zamiast cieszyć przez lata ulegnie degradacji z powodu kurzu, a jak muchy pomogą to jeszcze szybciej.
Rozwiń
Krzysiek
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo dobra jakość wykonania. Świetny produkt. Polecam.
Monika
24-08-2023
Opinia zweryfikowana
Fotoobraz super jakości...Na pierwszą rocznicę ślubu piękny prezent...Nie mogę doczekać się reakcji
...
Fotoobraz super jakości...Na pierwszą rocznicę ślubu piękny prezent...Nie mogę doczekać się reakcji obdarowanych...
Rozwiń
Anna
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM