Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Kinga
11-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
Rozwiń
Kamila
27-11-2024
Opinia zweryfikowana
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informa
...
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informacji o braku szybki. Nie polecam, uważam, że produkt nie jest warty ceny nawet po promocji. Zamiast cieszyć przez lata ulegnie degradacji z powodu kurzu, a jak muchy pomogą to jeszcze szybciej.
Rozwiń
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
Rozwiń
Daria
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Adam
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce sch
...
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce schodowej. Fajna pamiątka. Świetna jakość wykonania.
Rozwiń
Zbigniew
01-11-2022
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze wszystko SUPER! Tak jest od wielu lat. Dziękuję!
Patrycja R.
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są
...
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są moje dzieci. Podpisałam Ala – 10 lat, Pawełek 4 latka, Zuzia 1 roczek. Wiszą w salonie – są piękne.
Rozwiń
Anna
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam