Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Kaśku
31-01-2025
Opinia zweryfikowana
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Po
...
Witam. Zamówiłam obraz ze zdjęcia i jestem mega zadowolona tak jak osoba która dostała ten obraz. Polecam bez wątpienia.
Rozwiń
Anna
11-04-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zawsze szybcy i wspaniali!! Kolejny prezent bardzo udany. Polecam!!
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
Rozwiń
Iza
17-02-2023
Opinia zweryfikowana
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo
...
Jak zwykle szybka realizacja zamówienia. Świetna jakość wykonania fotoobrazu. Mąż zachwycony. Bardzo dobrze opakowana przesyłka. Polecam
Rozwiń
Paula
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojeg
...
Wykonałam sobie plakat ze zdjęcia. Oprawiłam w ramkę. Wyszedł wspaniale. Teraz ozdabia wnętrze mojego pokoju. Polecam.
Rozwiń
Mirela
26-03-2023
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam już kilka zdięć na płótnie. Bardzo dobra jakość wykonania. Super prezent.
Monika
24-08-2023
Opinia zweryfikowana
Fotoobraz super jakości...Na pierwszą rocznicę ślubu piękny prezent...Nie mogę doczekać się reakcji
...
Fotoobraz super jakości...Na pierwszą rocznicę ślubu piękny prezent...Nie mogę doczekać się reakcji obdarowanych...
Rozwiń
Janusz
07-12-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiony obraz jest bardzo ładny, kolory bardzo dobre. O to mi chodziło.
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)