Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Adam
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce sch
...
Bardzo fajny produkt. Zamawiamy ze zdjęciami z podróży i przywieszamy za pomocą rzepów na klatce schodowej. Fajna pamiątka. Świetna jakość wykonania.
Rozwiń
Basia
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
ClickPic jest super. Zamówiłam w czarnej ramce - na próbę. Teraz wiem, że chcę nimi ozdobić cały dom
...
ClickPic jest super. Zamówiłam w czarnej ramce - na próbę. Teraz wiem, że chcę nimi ozdobić cały dom.
Rozwiń
Joanna
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super o
...
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super opcja na prezent. Bardzo POLECAM
Rozwiń
Ada
21-09-2022
Opinia zweryfikowana
Plakat ze zdjęcia jest piękny. Zamówiłam na prezent. Świetna jakość wykonania.
Daria
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetny pomysł na prezent! Polecam serdecznie, koleżanka mega zadowolona.
Anna
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Piękny obraz, super jakość oraz świetne wykonanie. polecam
Anka Z.
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze.
...
Hit. Zamówiłam obraz na płótnie jako planer rozsadzenia gości na weselu. Postawiliśmy na sztaludze. Przepięknie to wyszło. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)
Rozwiń
Małgorzata
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców.
...
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. Są zachwyceni. Obraz wisi na głównie ścianie w salonie. Są na nim wszystkie dzieci, wnuki. To wspaniała pamiątka. Świetna jakość wykonania. Polecam