Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Małgorzata
27-02-2023
Opinia zweryfikowana
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na l
...
Super kreator. Obraz wyszedł rewelacyjny. Wszyscy zachwyceni a najbardziej obdarowany. Pamiątka na lata. Obsługa i wydruk bez problemów. Wszystko na czas zgodnie z opisami.
Rozwiń
Patrycja R.
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są
...
Zamówiłam zestaw ClickPiców. 3 obrazki w czarnej ramce i dodatkowo z białą obwolutą. Na zdjęciach są moje dzieci. Podpisałam Ala – 10 lat, Pawełek 4 latka, Zuzia 1 roczek. Wiszą w salonie – są piękne.
Rozwiń
Kinga
11-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jakoś wykonania jak zwykle nie zawiodła, fotoobraz prezentuje się cudnie :)
Krzysiek
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo dobra jakość wykonania. Świetny produkt. Polecam.
Ewa
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
świetna jakość, wyszła piękna dekoracja w salonie. polecam :)
Janusz
07-12-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówiony obraz jest bardzo ładny, kolory bardzo dobre. O to mi chodziło.
Kamila
27-11-2024
Opinia zweryfikowana
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informa
...
Lipa. Ramka nie posiada szybki/pleksy a zdjecie to kartka papieru. W opisie produktu brakuje informacji o braku szybki. Nie polecam, uważam, że produkt nie jest warty ceny nawet po promocji. Zamiast cieszyć przez lata ulegnie degradacji z powodu kurzu, a jak muchy pomogą to jeszcze szybciej.
Rozwiń
W. K
20-08-2021
Opinia zweryfikowana
Rewelacja. Zdjęcia na płutnie rewelacja. Tanio i szybko
Małgorzata
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców.
...
Wykonałam w Colorland obraz 100x70 - zdjęcie całej rodziny. Ofiarowałam go na prezent dla rodziców. Są zachwyceni. Obraz wisi na głównie ścianie w salonie. Są na nim wszystkie dzieci, wnuki. To wspaniała pamiątka. Świetna jakość wykonania. Polecam