Klienci o naszych fotoproduktach. Sprawdź i dołącz do grona
zadowolonych!
Joanna
08-11-2025
Opinia zweryfikowana
Łatwe projektowanie polecam. Trochę drogo a po za tym wszystko ok.
Paweł
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wy
...
Świetne są te obrazy. Zamówiliśy do salonu 3 obrazy w ramie. Zdjęcie do obrazów ze stocka. Obrazy wyszły świetne.
Rozwiń
ancam
28-07-2022
Opinia zweryfikowana
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa real
...
Wiele fotoksiążek i fotoobrazów u Państwa zamówiłam i zawsze byłam bardzo zadowolona.Ekspresowa realizacja zamównia , wszystko szybko i sprawnie.Tak też było i tym razem ....a może nawet jeszcze lepiej, ponieważ zamówiłam fotoobraz -zamówienie wysłałam w niedzielę a potrzebowałam go na przyszły piątek bo był on prezentem na urodziny.Dzień przed urodzinami obraz był u mnie.Bardzo dziekuję i POLECAM
Rozwiń
Krzysiek
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo dobra jakość wykonania. Świetny produkt. Polecam.
Joanna
20-12-2022
Opinia zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super o
...
Jestem bardzo zadowolona, fotoobraz robi wrażenie, staranność wykonania na wysokim poziomie. Super opcja na prezent. Bardzo POLECAM
Rozwiń
Alina
12-03-2023
Opinia zweryfikowana
Prezent urodzinowy wyszedł super, obdarowana bardzo zadowolona i wzruszona. Polecam serdecznie
Paulina
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz.
...
Najpierw zamówiłam fotoksiążkę i tak trafiłam na fotoobrazy. Są idealne, minimalistyczne, w sam raz. Następnym razem spróbuję z własnym zdjęciem! :)
Rozwiń
Zyta Kowalczuk
14-09-2022
Opinia zweryfikowana
Bardzo polecam! Zamówiłam obrazki w ramce, ma super jakość i jest naprawdę jest bardzo ładny. Żywe
...
Bardzo polecam! Zamówiłam obrazki w ramce, ma super jakość i jest naprawdę jest bardzo ładny. Żywe kolory. Piękne ramki. Dziękuję Colorland.
Rozwiń
Ania
12-09-2022
Opinia zweryfikowana
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produ
...
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Fotoobraz wykonany z najwyższą starannością. Jakość super. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%! :)