Fotomagnesy

Magnetyczne fotopamiątki ze zdjęciami na Twojej lodówce.

Uwielbiamy takie gadżety! Swoje zdjęcia możesz teraz zamówić w postaci magnesów-odbitek. Są one naświetlane na jedwabnym papierze fotograficznym i podklejone podkładem z magnesem.

  • kwadraty: 9x9 cm i 6,5x6,5 cm w pakietach po 6 sztuk
  • prostokąty: 15x21 cm, 9x13 cm w pakietach po 3 sztuki
  • odporne na zarysowania i niewielki kontakt z wodą
  • pięknie odwzorowane kolory
  • łatwe projektowanie online
  • dostawa już od 14,90 zł

PRZECZYTAJ OPIS

Wybierz format

Realizacja: 3 dni+ czas dostawy

Jak zamówić Fotomagnesy?

1. Wybierz format
swoich fotomagnesów
2. Wstaw swoje zdjęcia
i wykadruj
3. Zamów i gotowe
już w 3 dni robocze + czas dostawy!

Formaty fotomagnesów

Format 15x21

15x21 cm

pakiet 3 sztuki
jedwabiste wykończenie

29.9 zł/pakiet

PROJEKTUJ
Format 9x13

9x13 cm

pakiet 3 sztuki
jedwabiste wykończenie

19.9 zł/pakiet

PROJEKTUJ
Format 9x9

9x9 cm

pakiet 6 sztuk
jedwabiste wykończenie

25.9 zł/pakiet

PROJEKTUJ
Format 6.5x6.5

6.5x6.5 cm

pakiet 6 sztuk
jedwabiste wykończenie

22.9 zł/pakiet

PROJEKTUJ

Inspiracje

Fotomagnets
Fotomagnets
Fotomagnets
Fotomagnets
Fotomagnets
Fotomagnets

FOTOMAGNESY – magnesy ze zdjęciem jako doskonała pamiątka

Fotomagnesy z Twoimi zdjęciami jako ozdoba kuchni? Lodówka pełna Twoich wspomnień? Tradycyjne magnesy ze zdjęciem teraz zamówisz w nowoczesnej formie, dzięki naszemu intuicyjnemu kreatorowi.

Fotomagnesy to jeden z popularniejszych gadżetów, które przywozimy z podróży. Najczęściej lądują później na lodówce, by po kilku latach stworzyć piękną kolekcję z wypraw, które wspólnie z rodziną, czy też znajomymi, odbyliśmy. Dzięki nim możemy codziennie wspominać minione wakacje, czy zimowe wyprawy. Ale dlaczego na żadnym magnesie nie ma nas?!

Czas to zmienić. Teraz, zamiast ogólnych widoków z gór, zamków czy plaży, możemy stworzyć magnesy na lodówkę z własnym zdjęciem. Personalizowane magnesy to dużo lepsza pamiątka, na której możemy zawrzeć jeszcze więcej wspomnień. W tle nadal może być ten wspaniały zamek, te piękne widoki, to spokojne morze. Ale przecież i Ty, ze swoją rodziną czy znajomymi, też tam byliście!

Personalizowane magnesy na lodówkę z własnym zdjęciem

Zaprojektuj swoje magnesy ze zdjęciem. Skomponuj własną kolekcję magnesów na lodówkę. Niech ten zestaw wyrazi Ciebie. Dzięki najwyższej technologii naszej produkcji, Twoje wspomnienia będą wyjątkowo piękne. Nasze fotomagnesy są naświetlane na jedwabnym papierze fotograficznym, co pozwala pięknie odwzorować kolory. Do tego, na koniec, podklejone podkładem z magnesem. To po prostu Twoje odbitki, które dzięki magnesowi, możesz przyczepić np. właśnie do lodówki. Dodatkowo odpowiednio wzmocnione, co powoduje, że są odporne na zarysowania i niewielki kontakt z wodą.

Magnesy na lodówkę w różnych formatach

Tworząc własny projekt magnesów na lodówkę możesz wybrać aż cztery formaty. Od Ciebie zależy, czy chcesz swoje wspomnienia zachować w kwadracie czy w formacie prostokąta. Przygotowaliśmy dla Ciebie kwadratowe fotomagnesy w formatach 9x9 cm i 6,5x6,5 cm. Możesz je zamawiać w pakietach po 6 sztuk.

A jeśli wolisz formaty prostokątne, przypominające tradycyjne odbitki, to także znajdziesz je u nas. Prostokąty w formacie 15x21 cm i 9x13 cm możesz zamawiać w pakietach już po 3 sztuki. Zaprojektuj magnes na lodówkę jaki tylko chcesz!

Łatwy w obsłudze, intuicyjny kreator on-line w kilku krokach przeprowadzi Cię przez projektowanie Twoich personalizowanych magnesów. A szybka realizacja, już w 3 dni robocze, sprawi, że niebawem będziesz się cieszyć swoimi wspomnieniami zamkniętymi w fotomagnesach.

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka