⏰ Pośpiesz się! Sprawdź do kiedy zamówić fotoksiążki szkolne, aby zjawiły się na czas!⏰
SprawdźJestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biur ...
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania albumów, chciałabym również podziękować pracownicy biura obsługi Colorland która telefonicznie pomagała mi tworzyć album służąc merytorycznymi wskazówkami.
RozwińNie mam zastrzeżeń co do fotoksiążki, ale widać inflację. Ceny systematycznie rosną, trudniej też o ...
Nie mam zastrzeżeń co do fotoksiążki, ale widać inflację. Ceny systematycznie rosną, trudniej też o dobrą promocję, ale rozumiem. .
RozwińZamówiłam już z 6 fotoalbumów i powiem, że są rewelacyjne. Jakość super, polecam.
Fotoksiążki przyszły cudne , kolory żywe tak jak w moim telefonie. 4 fotoksiążki mają pudełka ( je ...
Fotoksiążki przyszły cudne , kolory żywe tak jak w moim telefonie. 4 fotoksiążki mają pudełka ( jedyny mały minus dwa pudełka są jakby za duże , po prostu spadają). A tak polecam , fajna sprawa w każdej fotoksiążce inna podróż. Polecam ❤
RozwińOgrom szablonów. Łatwy system do projektowania. Szybka wysyłka. Bardzo dobrze wykonana fotoksiążka. ...
Ogrom szablonów. Łatwy system do projektowania. Szybka wysyłka. Bardzo dobrze wykonana fotoksiążka. Polecam.
RozwińKorzystam od kilku lat i jestem zadowolona: szybko, sprawnie i na temat
Od 10 lat jestem związana z COLORLAND. Nie umiem żyć bez albumów. To obsesja! ale pozytywna. Rocznie ...
Od 10 lat jestem związana z COLORLAND. Nie umiem żyć bez albumów. To obsesja! ale pozytywna. Rocznie wychodzi mi od kilku do kilkunatu albumów z każdego wydarzenia w naszej rodzinie. Wszyscy, którz otrzymują takie fotoksiązki są zadowoleni. Super pamiątka; To taka forma pamiętnika. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie robili takich fotoksiążek. Niesamowita przygoda
RozwińKolejny raz zamówiłam fotoksiążki-tym razem jako pamiątki z okazji zakończenia szkoły. Wszyscy byli ...
Kolejny raz zamówiłam fotoksiążki-tym razem jako pamiątki z okazji zakończenia szkoły. Wszyscy byli zachwyceni jakością, czasem realizacji i ceną! Wspaniała pamiątka! Polecam!!!!
RozwińZrobiłam w Colorlandzie kilkanaście fotoksiążek, zawsze byłam zadowolona ale ostatnie dwa mnie mocno ...
Zrobiłam w Colorlandzie kilkanaście fotoksiążek, zawsze byłam zadowolona ale ostatnie dwa mnie mocno rozczarowały
RozwińWynik podany jest na podstawie 318 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie