Świetna jakość
Zamówiłam fotoalbum ze sztywnymi stronami i jestem zachwycona. Pięknie wygląda, jakość znakomita, su ...
Zamówiłam fotoalbum ze sztywnymi stronami i jestem zachwycona. Pięknie wygląda, jakość znakomita, super okładka. Realizacja zlecenia trwała troszkę dłużej niż to było podane w mailu ale warto było poczekać. Polecam w 100%
RozwińFotoksiążka, którą właśnie otrzymałam wyszła piękna :) Super pomysł na prezent. Bardzo wysoka jakoś ...
Fotoksiążka, którą właśnie otrzymałam wyszła piękna :) Super pomysł na prezent. Bardzo wysoka jakość wykonania i szybka realizacja. Pełen profesjonalizm :) Z pewnością w przyszłości skorzystam z Waszych usług :)
RozwińPierwsza fotoksiążka i wszystko super. Polecam!
Foto książka jest przepięknie wydrukowana. Zaskoczyła mnie zarówno bardzo dobra jakość papieru (wyso ...
Foto książka jest przepięknie wydrukowana. Zaskoczyła mnie zarówno bardzo dobra jakość papieru (wysoka gramatura), jak i fantastyczne nasycenia barw. Matowa okładka i dobre spasowanie grzbietu powodują, że już z zewnątrz album prezentuje się fantastycznie. Konfigurator jest niezwykle prosty w obsłudze, ale ilość dostępnych opcji do wyboru (poczynając od wyboru tła, dodawanie/odejmowanie ilości zdjęć na stronie itp.) powodują, że bardzo wiele przyjemności i zabawy dostarcza już samo przygotowanie albumu. Świetnym pomysłem jest dostępna wizualizacja – widać dwie korespondujące ze sobą strony, możliwość niezależnego planowania kolejnych stron, a także zakładka – ukryj/pokaż wykorzystane zdjęcia. Mamy pewność, że zdjęcia w albumie nie będą zdublowane. Obawiałam się, że zmiana formatu zdjęć – od kwadratów do prostokątów lub ich wielkości – spowoduje ich zniekształcenie. Okazało się, że konfigurator sprytnie „przycina” zdjęcia, zostawiając użytkownikowi możliwość ich wyśrodkowania, albo wyboru, który fragment chcemy zachować. Projekt jest dostępny do zmian przez długi okres. Możemy do niego wracać i poprawiać go tak długo, aż nie stwierdzimy, że jest doskonały. Co więcej, po pewnym czasie możemy do niego wrócić, zrobić jego kopię (czasem usuwając z albumu jedno zdjęcie na którym za bardzo widać nasze zmarszczki
RozwińDo tej pory korzystałem z Waszej konkurencji. Robiłem fotoksiążki w empik. Ale ich system do projekt ...
Do tej pory korzystałem z Waszej konkurencji. Robiłem fotoksiążki w empik. Ale ich system do projektowania to jakieś nieporozumienie. Odkąd robię książki u Was idzie mi to szybciej, łatwiej. Cieszę się, że spróbowałem.
RozwińJak zwykle firma mnie nie zawiodła. Z kiepskiej jakości zdjęć potrafi wyciągnąć to co najlepsze, jak ...
Jak zwykle firma mnie nie zawiodła. Z kiepskiej jakości zdjęć potrafi wyciągnąć to co najlepsze, jakoś wykonania bez zarzutu. Jak na foto książkę to bardzo szybko realizacja - zamówiona w piątek wieczorem, w środę już była u mnie (80 stron A4). Polecam! PS. Mnóstwo promocji!
RozwińAlbum dla Babci z wnukami i prawnukami okazał się strzałem w 10! Obdarowana przeszczęśliwa i zachwyc ...
Album dla Babci z wnukami i prawnukami okazał się strzałem w 10! Obdarowana przeszczęśliwa i zachwycona. Korzystałam z Waszych usług po raz pierwszy a na pewno nie ostatni. Piękne wzory albumów, aplikacja prosta w obsłudze, cena nie wygórowana, jakość bardzo dobra a obsługa ... cóż - na najwyższym poziomie :)
RozwińCo do jakości produktu nigdy nie miałam wątpliwości! Wszystko jak zwykle świetne! Tym razem chciał ...
Co do jakości produktu nigdy nie miałam wątpliwości! Wszystko jak zwykle świetne! Tym razem chciałam zwrócić uwagę na sposób pakowania przesyłki. Dzięki temu jaką uwagę poświęca się na zabezpieczenie (w tym wypadku fotoksiążek) przez błąd kuriera i ulewę w nocy moje zamówienie nie ucierpiało. Dzięki temu ze fotoksiązki pakowane są w eleganckie pudelka które osobno umieszcza się w kartoniki by w końcu całe zamówienie znalazło się w kartonie ominęła mnie batalia z firmą kurierską.
RozwińWynik podany jest na podstawie 321 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie