InspiracjeTriki i porady

Wzruszające prezenty dla mamy do 50 zł

11.04.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Dzień Matki jest świętem, które mocno zakorzeniło się w naszej tradycji. Każdego roku, 26 maja, kwiaciarnie oblegane są przez dzieci – te małe i te całkiem dorosłe – które następnie, trzymając w dłoniach przepiękny bukiet, spieszą z życzeniami do swoich rodzicielek. Chcesz podarować coś nadzwyczaj oryginalnego? Zdradzę Ci sprawdzone pomysły na prezent dla mamy do 50 zł.

20230411115312_3.webp

Porusz serce wspomnieniami

Rola matki nie należy do najłatwiejszych – kobieta, która decyduje się na wychowanie dziecka, podejmuje olbrzymi trud związany z dodatkowymi obowiązkami. Dziecko przez całe swoje życie otaczane jest troskliwą opieką, dlatego warto wyrazić wdzięczność, przygotowując wzruszający prezent na Dzień Mamy. Co to może być? Doradzam!

Codzienne rozmowy z mamą podnoszą na duchu i motywują, ale nic nie zastąpi sentymentalnych dialogów o czasach sprzed lat. Jeśli chętnie powracacie do najpiękniejszych chwil z przeszłości, podaruj je swojej mamie na prezent! Fotoksiążka z kompozycją najpiękniejszych zdjęć będzie świetną pamiątką dla rodzicielki. Możesz zaprojektować osobiste wspomnienia, nadając im unikalnego charakteru. Na kartach fotoksiążki niech pojawią się kluczowe daty, graficzne naklejki czy ramki, a całość podsumują wzruszające sentencje. Brakuje Ci pomysłów na chwytliwy tekst? Zajrzyj do wpisu, w którym przygotowałem najpiękniejsze cytaty o mamie i znajdź te, które trafią w jej serce.

20230411115312_2.webp

Obraz w ramie – praktyczny prezent dla mamy

Powrót do wspomnień podczas rozmów z rodzicielką może stać się Waszym ulubionym rytuałem. Chcesz utrwalić tę więź? Podaruj mamie obraz w ramie z okazji jej święta. Wybierz zdjęcie, które najlepiej oddaje to, co od lat pielęgnujecie w swojej relacji, wykadruj je, dobierz kolor ramy i format obrazu, a eksperci z Colorland zajmą się resztą! W efekcie otrzymasz oryginalny prezent dla mamy, a ona – niecodzienną ozdobę swojego mieszkania.

Ekspozycja wspomnień ociepla wizualnie wnętrze i wzbogaca aranżację o element, który przyciąga wzrok. Przejrzyj galerię rodzinnych kadrów i wybierz fotkę, która z dumą zawiśnie na jednej ze ścian rodzinnego gniazda. Twój portret z mamą, kadr z zeszłorocznej wycieczki, a może ujęcie krajobrazu, które odjęło Wam mowę pewnego pięknego poranka? Dokonaj wyboru i opraw najpiękniejsze wspomnienia w konkretny format – masz ich do wyboru aż 8.

Prezent na Dzień Matki z personalizacją

Upominek z osobistym akcentem zawsze zrobi wrażenie, ponieważ samo jego przygotowanie wymaga zaangażowania i kilku pomysłów. Chcesz się zrealizować w kreatywnej roli? Fotomagnesy to fantastyczny pomysł na prezent dla mamy z okazji jej święta (a także bez okazji – po prostu od serca). Komplet kadrów wzbogaconych o dowolny tekst będzie się świetnie prezentować na powierzchni lodówki lub tablicy magnetycznej.

Możesz je przygotować w jednym z czterech formatów i skorzystać z dodatkowej opcji, jaką jest inteligentna korekcja zdjęć. Nadaj swoim wspomnieniom nowych barw i podaruj ukochanej mamie w towarzystwie pięknego uśmiechu.

Prezent tradycyjny czy nowoczesny?

Dwudziesty szósty dzień maja to niebywała okazja do złożenia życzeń i wręczenia upominku kobiecie, która nosiła Cię pod sercem przez wiele miesięcy, a następnie wychowywała w domu pełnym miłości. W jaki sposób jej się odwdzięczasz? Pod tym względem dzieci dzielą się na dwie grupy – w jednej znajdują się tradycjonaliści, w drugiej zwolennicy postępowych rozwiązań. Laurka z życzeniami, bukiet kwiatów i słodki dodatek? Na taki zestaw decydują się zwolennicy klasycznych form świętowania.

Osoby stawiające na oryginalny i nowoczesny upominek zawsze mają niemały problem. Każdego roku coraz trudniej wpaść na wyjątkowy pomysł na prezent na Dzień Matki, a do tego dochodzą jeszcze matczyne odpowiedzi, które jasno wskazują na to, że kobieta już wszystko ma i niczego nie potrzebuje. Otóż nie! Zawsze jest coś, co można podarować mamie w dniu jej święta, a co na pewno spotka się z nieukrywanym wzruszeniem. Sprawdź moje propozycje na prezent dla mamy, która wszystko ma, i daj się zainspirować.

Pożyteczny prezent dla mamy

Wbrew temu, co się powszechnie przyjęło i nieustannie powtarza (z przymrużeniem oka, oczywiście!), dzieci również chcą jak najlepiej dla swoich rodziców. To dlatego w długiej litanii życzeń na pierwszym miejscu znajduje się zdrowie, a następnie radość i spełnienie marzeń.

Dzień Matki to doskonała okazja do podarowania prezentu, który będzie miał swoje zastosowanie w praktyce. Jeśli i Tobą kieruje głównie pożyteczny aspekt, Twój prezent dla rodzicielki wybierasz bardzo skrupulatnie. Postaraj się uczynić zwykły przedmiot wyjątkowym poprzez personalizację. Kubek ze zdjęciem, ręcznik z haftem, zawieszka z ważną datą – to wszystko można kupić do 50 złotych. Nadanie osobistego akcentu sprawia, że dana rzecz staje się wyjątkowa. Taka właśnie jest Twoja mama! Pamiętaj o tym, przygotowując jej upominek.

20230411115312_4.webp

Karta podarunkowa – idealny prezent dla niezdecydowanych

Jest tak wiele upominków, które chcesz wybrać na prezent! Jeśli dobrze znasz gust i potrzeby swojej rodzicielki, sprawienie jej przyjemności trafionym podarunkiem nie będzie stanowić dla Ciebie kłopotu. Ale co w chwili, gdy trudno Ci się zdecydować na coś konkretnego? Rozsądnym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa do realizacji w jej ulubionym sklepie. Obecnie coraz więcej punktów proponuje taką możliwość, a Ty masz dzięki temu pomysł na najlepszy prezent dla mamy na Dzień Mamy.

A może prezent DIY?

Moda na ręcznie robione podarunki nie ustaje. Stąd właśnie tak duża popularność fotoksiążek oraz innych produktów ze zdjęciem. Jeśli chcesz popłynąć z prądem trendów, zapoznaj się z ofertą Colorland i wybierz idealny prezent na Dzień Mamy.

Wspomnienia zawsze grają na czułych strunach serca, wywołują radość, a nawet łzy wzruszenia. Zadbaj, by to, co najcenniejsze, nie wymknęło się z Waszych wspomnień. Utrwalaj kadry i nie dopuść do tego, by wspólne chwile z najbliższą Ci kobietą uciekły w zapomnienie – nadaj im konkretną formę i podaruj na Dzień Mamy.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: