InspiracjeTriki i porady

Walentynki nie tylko dla par. Sprawdź, kogo obdarować w dniu tego święta.

02.02.2024 • Przeczytasz w 5 min.

Cóż za absurd! Masz wrażenie, że 14 lutego strzała amora trafia wyłącznie zakochanych? Wszędzie ich pełno – obejmują się na ulicach, namiętnie patrzą sobie w oczy w ulubionej restauracji, przesiadują w kinie, ignorując właśnie wyświetlany najnowszy hit. Walentynki to święto miłości, a ta ma przecież wiele imion. Wykorzystaj to święto i podaruj wyjątkowy upominek na Walentynki swoim bliskim.

Kto może świętować Dzień Zakochanych?

Hmm… a czy ktoś nie może tego robić? ;) Nazwa być może wskazuje na osoby, które grzeją się w cieple miłosnych iskier, ale w takim razie co z miłością matczyną czy przyjacielską? W Colorland jesteśmy zdania, że każdy ma prawo do uczuć i ich swobodnego wyrażania. Jeśli więc chcesz okazać komuś miłość we właściwym dla siebie odcieniu, skorzystaj z inspiracji na personalizowane prezenty na Walentynki. Nie tylko dla drugiej połowy!

Walentynki to świetna okazja do spędzenia czasu w gronie osób, na których Ci zależy. Tego dnia czas zdaje się odrobine zwalniać, by wszyscy mieli szansę nacieszyć się bliskością. Z kim spędzisz walentynkowe popołudnie?

Kubek ze zdjęciem dla ukochanej babci

Personalizowany prezent na Walentynki będzie dla kogoś wartościowym nabytkiem! Jeśli kierujesz swoje uczucia w stronę poczciwej seniorki, która wciąż piecze najlepsze ciastka migdałowe w rodzinie, podziękuj jej praktycznym gestem. Fotokubek będzie trwałą i użyteczną pamiątką, którą bez skrępowania możesz podarować swojej babci.

20240202092359_2_1 (1).webp

Zadbaj o aspekt wizualny, by zrobić na seniorce dobre wrażenie. W tej kwestii możesz nam zaufać – z tak bogatym bagażem życiowych doświadczeń niewiele już zaskoczy Twoją babcię ;) Postaw na wyrazistość i użyj zdjęcia z rodzinnej kolekcji. Może być portret lub krajobraz – cokolwiek, co obudzi przyjemne wspomnienia. Wzbogać projekt miłym hasłem i podaruj seniorce ze słowami wdzięczności. Nie tylko za te pyszne ciastka!

Memorki dla przyjaciółki

Każda przyjaźń jest cenna. Wsparcie, bezwarunkowa pomoc, życzliwość, a ponad wszystko radość, która towarzyszy Wam podczas każdego spotkania – dla takich chwil warto żyć! Przyjaźń generuje piękne wspomnienia, ale żeby mogła przetrwać, należy się w nią zaangażować.

Z okazji Walentynek podaruj bratniej duszy Memorki, czyli zestaw zdjęć w stylu retro, które można wyeksponować na drewnianych bloczkach. To uroczy akcent z sentymentalną nutą. Z pewnością idealnie wkomponuje się w dowolną przestrzeń, nadając jej przytulności osobistymi kadrami.

Miłosna fotoksiążka od dziecka dla rodziców

Miłość rodziców do dziecka (i na odwrót) nie wymaga reklamy. To jedno z najpiękniejszych uczuć, które umacnia i zacieśnia więzi w domowym środowisku. Jak wykrzesać ogień z rodzinnych wspomnień? Osadź je na kartkach fotoksiążki i podaruj rodzicom jako walentynkowy prezent.

20240202092400_3 (12).webp

Osobiście zaprojektowany i spersonalizowany akcent z pewnością stanie się zachętą do nostalgicznych rozmów w rodzinnym gronie. Fotoksiążka na Walentynki to strzał w dziesiątkę, jeśli na co dzień Twoi rodzice są pochłonięci realizacją zawodowych celów i nadmiarem domowych obowiązków. Przeglądanie dawnych zdjęć będzie czułym przystankiem, który umożliwi powrót do refleksyjnych wspomnień. To piękny prezent na Walentynki od dziecka.

Wzruszające prezenty ze zdjęciem

W ostatnich latach zauważa się dynamiczny wzrost popularności produktów ze zdjęciem. Co jest tego przyczyną? Przede wszystkim to chęć podarowania komuś oryginalnego upominku. Powtarzalny asortyment ze sklepowych półek coraz częściej postrzegany jest jako banał, a radość z takiego prezentu tylko chwilowa (a w bardziej dramatycznej wersji: udawana!). Postaw na sprawdzone pomysły na prezent i zaprojektuj oryginalny produkt z personalizacją. Na wirtualnych półkach Colorland znajdziesz mnóstwo inspiracji, które błyskawicznie przekształcisz w osobisty prezent.

Życzenia na Walentynki

Prezent od serca najlepiej komponuje się z bukietem pięknych słów. Jeśli tworzysz kreatywny fotoprodukt z myślą o kimś bliskim, nie zapomnij o wzruszających życzeniach. W wielu przypadkach możesz je ująć w formie nadruku, który będzie częścią Twojego projektu. W fotoksiążce będą służyć jako dedykacja, na ściance kubka – jako wyraźna manifestacja Twojego uczucia. Poznaj krótkie wierszyki na Walentynki, które wykorzystasz jako dodatek do prezentu:

Na świecie tyle ludzi, ile gwiazd na niebie. Każdy swą gwiazdę w serduszku nosi, a ja w sercu noszę Ciebie.

Dzień świętego Walentego to dzień dobry dla każdego. W tym dniu wszyscy to wyznają: że chcą kochać i kochają!

Kiedy szukasz ucieczki przed światem i zamykasz się w samym sobie, to pamiętaj, że po to jest miłość, aby dać ją drugiej osobie!

W kosmicznym tempie, lecz w ziemskim stanie serdeczną Walentynkę przesyłam Ci, kochanie.

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuje Twe serce, Pragnę być z Tobą i już z nikim więcej!

20240202132653_4 (7).webp

A tu życzenia na Walentynki dla przyjaciółki (choć równie dobrze wypadną jako wierszyk na Walentynki dla koleżanki):

By nasza przyjaźń była wieczna, szczęśliwa, dobra i bezpieczna. By szczęście nas nie opuszczało, życie w radości zaś obfitowało!

W Dniu Świętego Walentego masz życzenia z serca mego! Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz i zostaniesz tam do końca, bo to rzecz nieustająca.

Miłość jest wielka, lecz mija jak mgła. Przyjaźń jest cicha, lecz długo trwa.

Oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś dla przedstawicieli męskiego gatunku. Oto ciekawe życzenia na walentynki dla kolegi:

Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku, a Ty stale bądź radosny i promienny jak dzień wiosny.

Rozsiewaj dobro nie tylko w Walentynki

Święto Zakochanych wzbudza życzliwy uśmiech i zrozumienie. Tego dnia życzenia na walentynki dla koleżanki czy kolegi z pracy nie wywołują zdziwienia – podobnie jak czułe gesty w formie upominków. Jeśli masz ochotę, podaruj komuś kubek na walentynki lub dowolny fotoprodukt. Noś w sercu miłość w wielu odmianach i obdarowuj nią bliskich każdego dnia. Świat stanie się piękniejszym miejscem do życia :)

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: