InspiracjeTriki i porady

Prezent pod choinkę dla bliskich

11.12.2017 • Przeczytasz w 3 min.

Ach te prezenty! A te świąteczne są nieodłącznym elementem bożonarodzeniowej tradycji, jednak pomysł na gwiazdkowy prezent nie jest aż taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tymczasem jak dobrać prezenty by były trafione?

Prezent pod choinkę dla bliskich

Zastanawiacie się jakie prezenty kupić pod choinkę swoim bliskim? Najważniejsze, aby pomyśleć o prezencie dla ukochanych osób z odpowiednim wyprzedzeniem najlepiej około 3 lub 2 tygodni przed Wigilią. Kupowanie upominków na ostatnią chwilę, w pośpiechu zazwyczaj nie kończy się trafionym wyborem, a w dzisiejszych czasach konsumpcjonizmu, gdzie w sklepach półki uginają się od ilości towarów, trudno o oryginalny upominek. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje po prostu idzie do sklepu i kupuje to od ręki. Dlatego zachęcam Was do podarowania spersonalizowanych prezentów.

Prezenty dla osób, które są bliskie naszemu sercu powinny mieć wymiar osobisty, a nie odpowiednio wysoką cenę. Podarek ma wywołać uśmiech na twarzy osoby, która rozpakowuje prezent oraz uczucie ciepła w sercu, dlatego też prezent na zrobienie którego mieliśmy pomysł oraz poświęciliśmy swój czas będzie dowodem uczuć jakie żywimy do obdarowywanej osoby.

prezenty dla bliskich na święta

Ja oczywiście zachęcam Was do zaprojektowania fotoproduktów dla najbliższych. Fotoalbum dla rodziców, fotoksiążka dla siostry lub bratowej, kubek dla brata czy też kalendarz dla dziadków. Dzięki takim prezentom, miło zaskoczycie swoich bliskich oraz sprawicie, że poczują się wyjątkowo, a co najważniejsze pokażecie że są dla Was ważni.

Rodzice zawsze myślą o swoich dzieciach i chcą dla nich jak najlepiej. Myślę, że czas Bożego Narodzenia jest idealnym momentem, aby okazać im wdzięczność. Poszukajcie zdjęć z lat ich młodości, zeskanujcie je i zaprojektujcie dla nich wyjątkową i niepowtarzalną pamiątkę w postaci fotoalbumu. Swojej drugiej połówce podaruj wspólne zdjęcia w postaci fotoksiążki. Szablon Love is everywhere czy też  Bezcenne chwile pomoże Ci opowiedzieć Waszą miłosną historię. Obecnie w trakcie zamawiania fotoksiążki możecie dokupić piękne opakowanie dedykowane dla książek A4. Wystarczy dodać piękną kokardę i prezent pod choinkę gotowy.

książka w ozdobnym opakowaniu

Jak wyglądałoby nasze dzieciństwo bez dziadków, albo dzieciństwo naszych dzieci? Im też należą się szczególne podziękowania i wdzięczność. Podarowanie im fotokalendarza z rodzinnymi zdjęciami, które przez cały rok będą wisieć na ścianie to idealny pomysł. Zaprojektujcie dla nich piękny kalendarz, dodajcie w koszyku ozdobne pudełku, a na pewno zobaczycie łzy wzruszenia w ich oczach.

fotokalendarz na nowy rok

Jeśli chcecie zamówić fotoprodukt jako prezent dla bliskich pod choinkę damy Ci znać, kiedy złożyć zamówienie aby otrzymać je przed wigilią. 

Pamiętajcie, że prezenty powinny być niezapomniane - mają podkreślać wyjątkowość osób którym je darujemy oraz okazywać bliskość jaka nas łączy z drugą osobą. A dla Was też przygotowaliśmy mały upominek. Poniżej możecie pobrać bileciki do opisywania prezentów pod choinkę :)


Pobierz pliki

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: