InspiracjeTriki i porady

Prezent na Święta dla dziewczyny

30.10.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Kwestia prezentów między sympatiami to sprawa niezwykle delikatna – wiele zależy od stażu związku, od tego czy para mieszka razem czy też od tego jak na „drugą połówkę” reaguje rodzina „pierwszej połówki”. Temat jako, że delikatny, wymaga więc namysłu. Zanim zdecydujesz się stracić trzy przedświąteczne popołudnia w galerii handlowej warto zastanowić się na jakim etapie jest związek i na podstawie tych przemyśleń dobrać prezent, który będzie godnie reprezentować Twoje zaangażowanie. Trzeba się więc w jakiś sposób odnaleźć w gąszczu znaczeń, tradycji i rodzinnych specyfik.

Prezent pod choinkę dla dziewczyny
Jaki prezent dla dziewczyny na Święta? Przede wszystkim taki, który się jej spodoba. I pamiętaj, że piękny prezent nie zawsze oznaczać musi przedmiot o niebotycznej cenie. Warto zaryzykować i zdecydować się na podarek, który będzie potwierdzał Twoje emocjonalne przywiązanie do partnerki. Prezent dla dziewczyny na Święta Bożego Narodzenia nie powinien więc być pozbawionym subtelności pokazem zasobności kieszeni, ale raczej potwierdzeniem zaangażowania. Czy to w ogóle da się zrobić? Owszem i to bez większych trudności. Warunkiem prezentowego sukcesu, który pozwoli Ci wzruszyć serce wybranki, a do tego sprawić, że jej matka i ojciec spojrzą na Ciebie łaskawszym okiem jest wybór prezentu o charakterze osobistym. Prezent dla dziewczyny na Święta, który wybrałeś i zaprojektowałeś samodzielnie doda Ci mnóstwa punktów mocy. Co najlepsze, aby taki prezent powstał – z pomocą naszej internetowej aplikacji oraz firmy kurierskiej – nie będziesz nawet musiał wychodzić z domu. Jaki prezent dla dziewczyny na Święta? Właśnie taki, który pozwoli szczerze wyrazić swoje uczucia a dodatkowo oszczędzi Ci wątpliwej przyjemności uczestnictwa w zbiorowym szaleństwie, które zwie się przedświąteczne zakupy prezentów. Co konkretnie mamy na myśli? Otóż, pomysł na prezent gwiazdkowy dla dziewczyny może stanowić jeden z oferowanych przez Colorland fotoproduktów. Mamy dla Ciebie dwie sprawdzone propozycje – wyjątkową fotoksiążkę oraz fotoobraz. To tylko sugestie – dodatkowe pomysły na prezent dla dziewczyny na Święta znajdziesz na www.Colorland.pl – wszystkie oferowane tam fotoprodukty łączy jedna cecha – możliwość personalizacji. Zatem to czy postanowisz skorzystać z naszych poniższych propozycji czy zdecydujesz się na inne, zawsze możesz być pewien, że w tym roku prezent dla dziewczyny na Święta to będzie coś absolutnie wyjątkowego.

Pomysł na prezent dla dziewczyny na Święta - osobiście i z przytupem

Chcesz trafić prezentem prosto w serce? Oczywiście, że tak. Każdy, kto myśli o prezencie dla osoby bliskiej zwykle bardzo się stara. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na prezent dla dziewczyny na Święta Bożego Narodzenia polecamy Ci Starbook – naszą gwiazdę! To wyjątkowa fotoksiążka – produkt, który samodzielnie projektujesz ustawiając w wybranym szablonie fotografie. Czym Starbook różni się od zwykłej fotoksiążki? Niesamopowtarzalną, nieziemską wręcz jakością wydruku. Piękny błyszczący papier i onraz w jakości 2400 dpi sprawia, że od razu widać, że ma się do czynienia z jakością premium. Jako prezent dla dziewczyny na Święta Starbook będzie prezentować się wyśmienicie.

Masz do dyspozycji od 28 do 160 stron. Zastanawiasz się jakie zdjęcia umieścić w Starbooku – wyjątkowe! Fotograficzna dokumentacja Waszych pierwszych wspólnych wyjazdów, pierwszych spacerów czy innych wspólnych przeżyć stanowić będzie obrazkową historię Waszego uczucia. Wszystko co zechcesz umieścić na kartach Starbooka od razu zyska na wyjątkowości, a Ty udowodnisz, że nawet tak prozaiczne wydarzenia jak wspólny spacer po jesiennym parku są dla Ciebie ważne, bo spędziłeś je z osobą na której Ci zależy. Czy zatem prezent dla dziewczyny na Święta może być wyrazem głębokiego uczucia? Jak najbardziej – jeśli w najbliższe Święta chcesz, aby Twoja dziewczyna dowiedziała się jak wiele dla Ciebie znaczy zdecyduj się na nasz personalizowany prezent i wybierz Starbook.

Prezent gwiazdkowy dla dziewczyny – osobiście i z uczuciem

Chcesz przy okazji Świąt pokazać, że wiążesz przyszłość ze swoją ukochaną? Naszym zdaniem najlepszy do tego celu będzie fotoobraz. Pomysł na prezent dla dziewczyny na Święta w formie fotoobrazu to koncept, który sprawi, że przyjaciółki Twojej dziewczyny będą jej Ciebie zazdrościć. Fotoobraz jako prezent dla dziewczyny na Święta to coś dzięki czym zawsze zyskasz. Mieszkacie już razem? Fotoobraz zaprojektowany przez Ciebie jako prezent świąteczny dla niej oznacza, że dobrze się Wam razem mieszka, że zaczynasz brać aktywny udział w wiciu wspólnego gniazdka - nasze fotoobrazy bowiem oprócz tego, że wzruszają są również piękną dekoracją. Nie mieszkacie razem, a Twoją odpowiedzią na pytanie jaki prezent dla dziewczyny na Święta jest fotoobraz – to oznacza, że poważnie myślisz o wspólnej przyszłości, że gotów jest zaryzykować kolejny poziom i myślisz o tym, aby być ze sobą jeszcze bliżej dzieląc wspólną przestrzeń. Wiemy, że możesz być lekko spłoszony skomplikowaną symboliką świątecznych prezentów i w tej chwili uważasz, że bezpieczniej wręczyć sympatii parę skarpet. Uwierz nam jednak, że nie tędy droga. Spersonalizowany prezent, który powstał z myślą o konkretnej osobie to coś o czym marzy każda dziewczyna. Spersonalizowany fotoobraz natomiast to sprawdzony sposób na to, aby zamanifestować Twoje uczucie. Fakt powieszenia pięknej dekoracji na ścianie to przysłowiowa wisienka na torcie. Przekonaj się, że w te Święta zabłyśniesz – wybierz personalizowane prezenty na święta od Colorland i traf prezentem prosto w jej serce. Powodzenia.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: