InspiracjeTriki i porady

Prezent dla taty na Dzień Ojca DIY

20.06.2022 • Przeczytasz w 5 min.

Nic nie koi lepiej niż ojcowski uścisk. Kiedy o poranku otwierasz oczy, a Twoje nozdrza wychwytują zapach kawy i męskich perfum, wiesz już, że tata jest na nogach i właśnie wrócił do domu z codzienną gazetą. Twój osobisty doradca i powiernik w jednym będzie wkrótce obchodził swoje święto. Spraw mu wyjątkowy prezent na Dzień Ojca DIY, który wywoła uśmiech na jego twarzy każdego następnego dnia.

Tata z synem i dziadkiem


On też potrzebuje czułości


Mówi się, że ojcowie żyją w innej rzeczywistości. Uwielbiają grzebać przy swoich autach, majsterkować i kombinować, a pociechy z jakimkolwiek problemem zazwyczaj odsyłają do mamy. Czy na pewno tak jest? Cóż, może być w tym trochę prawdy. Nie zapominaj jednak, że tata również potrzebuje czułości. Teraz możesz ją okazać, bo zbliża się wyjątkowe święto.


Własnoręczny prezent na Dzień Taty? Jak najbardziej!

Tata z córką


Dzień Taty – hucznie obchodzony w przedszkolach, po latach w wielu domach stał się symbolicznym świętem. Wiele dzieci, również tych całkiem dorosłych, ogranicza się do złożenia krótkich życzeń, by po chwili powrócić do swojej codzienności. Uważam, że facet, który dał Ci życie, naprawiał Twój rowerek i dmuchał na stłuczone kolano, zasługuje na znacznie więcej!


Przygotuj dla niego wyjątkowy prezent, który choć na moment go rozczuli. :) Co powiesz na oryginalny, zaprojektowany przez Ciebie fotokubek? Własnoręczny prezent na Dzień Ojca szczerze wzruszy ojcowskie serce – i wcale nie dlatego, że tym razem otrzymał coś więcej, niż tylko kilka miłych słów. Wyjawię Ci sekret: każdy mężczyzna niezależnie od wieku cieszy się z upominków jak małe dziecko. Tak już po prostu mamy :)


Personalizowany kubek na Dzień Ojca


Jeśli chodzi o Dzień Taty, skromny i symboliczny prezent będzie świetnym pomysłem. Nie wydasz na niego zbyt wiele. Będzie kosztować Cię jedynie odrobinę wysiłku. I to dosłownie! Projektowanie fotokubka jest niezwykle proste, żeby nie powiedzieć: intuicyjne. Wystarczy wybrać szablon, dodać fotkę i/lub tekst, delikatnie ozdobić i gotowe!


Mam też coś dla tych, którzy nie rozstają się z telefonem. Fotokubek dla taty możesz wygodnie i szybko zaprojektować w telefonie, korzystając z aplikacji ColorlandGO. To świetna i prosta w obsłudze apka. Wykonasz w niej kubek, który w dłoniach Twojego ojca stanie się tym ulubionym.


Fotoksiążka – wyjątkowy prezent na Dzień Ojca DIY

Męskie dłonie trzymające fotoksiążkę


Bywa, że trudno dotrzeć do męskiego serca, lecz jeśli choć raz uda Ci się je otworzyć, masz do niego nieograniczony dostęp. Łączą Cię z ojcem wyjątkowe relacje? Nikt inny nie rozumie Cię właśnie tak, jak on? Fotoksiążka będzie znakomitym podsumowaniem Waszych relacji i świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca.


To jeden z tych podarunków, które możesz wykonać samodzielnie od początku do końca i poddać personalizacji. W praktyce oznacza to tyle, że do załączanych zdjęć, które pojawią się na kartach fotoksiążki, możesz dodać ramki, ozdobniki czy podpisy. Będą świetnie współgrać z wybranym wcześniej szablonem oraz tematyką zdjęć. Śmiało, otwórz kreator online i sprawdź, jak barwnie możesz upamiętnić swoje wspomnienia. 


Nawet jeśli skryty charakter taty nie pozwoli mu okazać większej radości, z pewnością dostrzeżesz ją w jego oczach :)


Zachowaj kadry z dzieciństwa


Pomysły na prezent na Dzień Taty DIY są niezliczone. W sieci jest mnóstwo inspiracji, które możesz wykorzystać. Nic jednak nie wzrusza tak mocno, jak chwile spędzone w ojcowskich ramionach. A na pewno chwile, które udało się zatrzymać w kadrze. Jeśli chcesz przygotować tacie kubek ze zdjęciem lub inny fotoprezent, sięgaj po fotki z dzieciństwa! Możesz nadać im charakter retro, by jeszcze lepiej ożywić wspomnienia sprzed lat. Taki efekt z pewnością spotka się ze wzruszeniem ze strony ojca. Dla Ciebie będzie to ogromna satysfakcja, a dla niego bezcenna pamiątka.


Osobisty prezent dla taty


Od dawna przestrzegam przed zakupem nijakich upominków a jednocześnie gorąco zachęcam do przemyślanych działań. Twój tata z pewnością poczuje się doceniony, jeśli podarujesz mu prezent, którego przygotowanie zajęło Ci trochę czasu. Upominek z osobistym akcentem ma ponadczasową wartość, którą dodatkowo wzmacniają rodzinne więzi. Chcesz podarować niezwykły prezent dla taty DIY? Potrzebne Ci będą zaangażowanie, czas i kreatywność. W zamian otrzymasz coś, czego nie kupisz za żadne pieniądze – iskrę wzruszenia w ojcowskich oczach.


Trafiony upominek nie musi kosztować majątku


Nie szata zdobi człowieka – znasz to powiedzenie? Przekazuje kluczową mądrość, którą warto stosować w codziennym życiu. Mam dla Ciebie jeszcze jedną złotą myśl: cena nie zawsze decyduje o wartości. Naprawdę! Drogie prezenty nie są miarą uczuć, a wręcz przeciwnie – niejednokrotnie wprawiają w zakłopotanie obdarowanego.


Twój pomysł na prezent na Dzień Ojca DIY również nie musi oznaczać konieczności wydawania setek złotych. Ważne, żeby w jego przygotowanie włożyć całe serce, a przy okazji przemycić odrobinę wspomnień. Myślisz, że to trudne? Skąd! Projektowanie gadżetów i fotoksiążek ze zdjęciami jest dziecinnie proste.


Zaadresuj życzenia w wyjątkowy sposób

Laurka dla taty


Gwarantuję Ci, że przedmiot wręczony tacie zyska ogromną wartość w jego oczach. Fotoksiążka na Dzień Ojca czy nawet jakiś drobiazg sprawi mu frajdę, jeśli nadasz im odpowiednią formę. Skup się na tym, co Was łączy i załącz osobistą dedykację. Po latach powrót do takiej pamiątki po prostu ściśnie za serce obdarowanego.


To działa dokładnie na tej samej zasadzie, co przedmioty wykonywane przez przedszkolaka. Pieczołowicie gromadzona kolekcja z czasem się powiększa, by w nienaruszonym stanie spocząć w ozdobnym pudełku. Kilka lat później każdy rodzic wzruszy się na myśl, że cuda powstałe w rękach małej istoty są dziełem dorosłego dziś dziecka. Widzisz? Pamiątki z dedykacją działają w obie strony i zawsze wywołują wzruszenie :)


Nie szukaj na ostatnią chwilę


Pośpiech jest złym doradcą, a także... oznaką ignorancji. Chyba nie chcesz wywołać takich odczuć w swoim ojcu? Zaplanuj prezent, który dostarczy wrażeń i pozostanie wspaniałą pamiątką od ukochanego dziecka.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: