InspiracjeTriki i porady

Prezent dla taty – 6 pomysłów na personalizowany prezent

12.06.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Masz tatę, na którego zawsze możesz liczyć? Wkrótce będziesz mieć okazję, by podziękować mu za to, że niezmiennie otacza Cię swoją opieką i obdarza dobrym słowem. Jak przygotować fajny prezent dla taty? Skorzystaj z personalizowanych pomysłów na niespodziankę na Dzień Ojca, które osobiście doradzam :)

Upominek z osobistą dedykacją, czyli wyjątkowy prezent dla taty

Nie musisz pokonywać dalekich dystansów, by zdobyć idealny przedmiot na prezent. Nie musisz też mieć zasobnego portfela, by sprawić tacie przyjemność, bo to, co najważniejsze i najbardziej wartościowe, ma swój zalążek w sercu. Kreatywne prezenty z dedykacją potrafią oddać wachlarz uczuć, którymi obdarzasz drugą osobę. Nie bez powodu złożę Ci za chwilę 6 wyjątkowych propozycji, które są albo praktyczne, albo sentymentalne. Przekonaj się o mocy fotoprezentów i podaruj jeden z nich swojemu tacie.

Fotokubek – funkcjonalny prezent dla ojca

Jeśli Twój tata nigdzie nie rusza się bez kubka ulubionej kawy, zaserwuj mu upominek, dzięki któremu poczuje się wyróżniony. Specjalnie zaprojektowany fotokubek na pewno sprawi mu ogromną radość. Szybko przekonasz się, z jaką dumą paraduje po mieszkaniu, dzierżąc w ręce pojemny kubek po brzegi wypełniony aromatycznym napojem :) Naczynie możesz spersonalizować na wiele sposobów – wystarczy dodać zdjęcie, wypisać z serca płynące życzenia czy zamieścić wzruszający cytat. Kubek dedykowany wyłącznie tacie sprawi mu niebywałą przyjemność!

fotokubek ze zdjeciem dzieci

Obraz w ramie – zaakcentuj wyjątkowe wspomnienia

Jeśli zastanawiasz się, co kupić na prezent dla taty, który wszystko ma, postaw na moc wspomnień. Tych najbardziej soczystych, które warto eksponować światu! Doradzam solidny obraz w ramie w jednym z 8 formatów. Z łatwością dopasujesz rozmiar do wnętrza, w którym prezent docelowo zawiśnie. Takie upominek będzie świetną dekoracją, ale pamiętaj, że sprawdzi się nie tylko w salonie czy przedpokoju. Nie zdziw się, jeśli tata umieści obraz w warsztacie czy swoim gabinecie. Osobista przestrzeń pozostawia wiele miejsca na rozmyślania, co Twój tata poczyni ze smakiem po otrzymaniu takiego upominku :)

obraz w czarnej ramie ze zdjeciem rodziny

Fotoksiążka – przeżywaj chwile z sentymentem

Każdy, nawet najbardziej zapracowany facet, potrzebuje chwili odpoczynku. Czas spędzony w gronie najbliższych jest niezwykle cenny i skutecznie ładuje baterie na kolejne dni pełne zawodowych wyzwań. Fotoksiążka to super prezent dla taty – wspomnienia przeplatane osobistymi komentarzami (które możesz umieścić pod każdym zdjęciem) staną się niepowtarzalną pamiątką na lata.

Wybierz zdjęcia, które przywołują w pamięci najwięcej miłych chwil i nadaj im osobistego charakteru. Z pomocą przyjdzie Ci obszerny zestaw dodatków, które znajdziesz w kreatorze online – ten otworzy się po kliknięciu przycisku „Projektuj”.

fotoksiazka z rodzinnych chwil

Fotoplakat – stylowy powrót do przeszłości

Pamiętasz czasy, w których panowała moda na plakaty? Zarówno te przedstawiające muzycznych idoli, wyrywane z samego środka popularnych czasopism dla nastolatków, jak i te pochodzące na przykład z motoryzacyjnych tygodników. Chłopcy lubili otaczać się plakatami nowoczesnych, jak na tamte czasy, modeli pojazdów, dziewczyny natomiast otwarcie wzdychały do wizerunku ulubionego artysty, znajdującego się tuż obok łóżka.

Fotoplakat z wybranym zdjęciem to swoista wyprawa w przeszłość. Tym razem możesz podarować swojemu tacie sentymentalny upominek z nowoczesną nutą. Nie obawiaj się o trwałość produktu – fotoplakaty Colorland drukowane są na sztywnym papierze 265 g/m2. W przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek z czasopism te przetrwają znacznie dłużej w nienaruszonym stanie.

Najlepszy prezent dla taty? Fotomagnes!

Czasem mniej znaczy więcej – tak po prostu. Jeśli Twój tata jest raczej skromnym człowiekiem, skupienie całkowitej uwagi na nim w Dniu Ojca może wpędzić go w lekkie zakłopotanie ;) Jest na to rada! Komplet fotomagnesów to świetny pomysł na prezent dla taty, który preferuje minimalizm. To upominek, który nie rzuca się mocno w oczy, pozostawiając tym samym prywatną przestrzeń do osobistych wspomnień. Magnesy są praktyczne, bo można je zamocować na wielu powierzchniach bez żadnej szkody. Idealne na upominek!

Wizytówki dla zorganizowanego ojca

Jeśli chodzi o niebanalny prezent dla taty, pomysły nie zawsze od razu przychodzą do głowy. Upominki bywają powtarzalne i pomimo tego, że wręczasz je w różnej formie, nie powodują zaskoczenia. Co na prezent dla taty, który prowadzi własny biznes? Zaprojektuj dla niego profesjonalne wizytówki! To niezwykle oryginalny i praktyczny prezent, którego się nie spodziewa. Przygotuj wizytówki tak, aby były spójne z charakterem prowadzonej działalności. Skorzystaj z gotowych szablonów i stwórz coś wyjątkowego.

Prezent dla taty – pomysły nie od parady

W ofercie Colorland znajdziesz mnóstwo produktów, które pomożesz podarować ukochanemu tacie. Personalizowany prezent na Dzień Ojca będzie wyrazem troski i wdzięczności, znakomicie zastąpi też słowa podziękowania za trud wychowawczy. Każdy z nich możesz przygotować według własnego pomysłu lub skorzystać z gotowych wzorów, a efekt niezmiennie napełni Twojego tatę radością.

dzieci wreczajace tacie prezent

Jeśli głowa Twojej rodziny należy do osób poważnych, zaplanuj upominek z przymrużeniem oka – w tej roli doskonale sprawdzą się gadżety dedykowane wspomnieniom w wąskim gronie. A jeśli Twój tata to otwarty człowiek, który świetnie czuje się w dużym towarzystwie, podaruj mu kolekcję kadrów, którymi będzie mógł chwalić się rodzinie i znajomym.

Brakuje Ci inspiracji? Zajrzyj na blog Colorland, który przepełniony jest pomysłami na prezent doskonały. Znajdziesz tam mnóstwo podpowiedzi na oryginalne wykorzystanie fotoproduktów z oferty Colorland, tematyczne cytaty oraz życzenia, które trafiają prosto w serce. Uczcij Dzień Ojca tak, jak należy i spraw radość temu, który od pierwszych dni Twojego życia nie widzi poza Tobą świata :)

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: