InspiracjeTriki i porady

Prezent dla przyszłego taty

20.01.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Ojcostwo to świetna rzecz! Życie mężczyzny wywraca się do góry nogami na długo przed przyjściem na świat ukochanego dziecka. Warto utrwalić ostatnie chwile w aktualnym gronie, przygotowując prezent dla przyszłego taty. Sprawdź moje propozycje!

Gustowny pomysł na prezent dla przyszłego taty

20230120125118_2-825x550.webp

Każda chwila spędzona ze swoim dzieckiem jest wyjątkowa. Zanim jednak maleństwo pojawi się na świecie, w głowie kiełkuje myśl, że nic już nie będzie takie samo. Jest w tym nieco prawdy. Maluch wiele zmieni w życiu rodziców. Czy można pozwolić sobie na szaleństwa przed porodem? Uważam, że tak! Najlepiej będzie utrwalić radość przyszłego taty i zachować w formie pamiątkowych zdjęć. Proponuję Memorki, czyli niezwykle stylowy zestaw fotek w białej ramce retro. Pamiętasz zdjęcia z Polaroida? Fotki w wiernie odtworzonym stylu możesz mieć teraz w zasięgu swojego wzroku :)

Wspomnienia – bezcenne chwile w rodzinnym gronie

20230120125118_3-825x550.webp

Od dłuższego czasu w fotograficznych trendach dominują sesje ciążowe. Powstają podczas nich piękne kadry, które za chwilę pozostaną jedynie wspomnieniem. Takie właśnie ujęcia warto utrwalić w niecodziennej formie. Memorki znakomicie sprawdzą się w tej roli, stanowiąc idealny prezent dla przyszłego taty. Podkreślę jeszcze, że dziś niemal wszystko odbywa się w cyfrowej formie. Zdjęcia z sesji ciążowej też zapewne trafią na telefon, skąd będzie do nich najłatwiejszy dostęp. Świetnie się składa, bo zestaw Memorków możesz równie łatwo stworzyć i zamówić w aplikacji mobilnej ColorlandGO. Łatwość tworzenia, intuicyjność i precyzja – oto jej najważniejsze cechy. Zachowaj cenne chwile w nietuzinkowej oprawie, nie ruszając się z kanapy :)

Fotokubek – symboliczny prezent dla przyszłego taty

20230120125118_4-825x550.webp

Nic nie może równać się z radosnym czasem oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny. Daj się namówić na zaskakujący, a z drugiej strony symboliczny prezent dla przyszłego ojca. Fotokubek z fajnym napisem i zdjęciem to przedmiot, który umili oczekiwanie na Ten Dzień. Za każdym razem, gdy obdarowany będzie sączyć z niego aromatyczną kawę, schłodzony sok czy ulubioną herbatę, będzie mógł oddać się myślom związanym z narodzinami dziecka.

Błyskawiczny projekt bez wychodzenia z domu

Fotokubek bardzo fajnie sprawdzi się jako upominek dla przyszłego taty. Podarowany z rąk partnerki, kumpli z pracy czy własnego ojca wywoła świetne skojarzenia. Fotokubek, podobnie jak Memorki, można równie łatwo i szybko zaprojektować, mając w ręku jedynie smartfona. Wystarczy kilka kliknięć w apce ColorlandGO, by po chwili stworzyć niepowtarzalny projekt. Praktyczna i niedroga niespodzianka dla przyszłego taty? U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne!

Radość z przygotowań

Czas oczekiwania na maleństwo jest jednym z najpiękniejszych w życiu każdej pary. Kompletowanie wyprawki, przygotowywanie pokoiku, a może gruntowny remont – to wszystko oznacza mnóstwo starań, wyrzeczeń i poświęcenia, ale zdecydowanie warte jest zachodu. Niech i w tym czasie wkradną się elementy, które będą później wspominane niezwykle ciepło. Naprzemiennie pstrykajcie fotki w różnych okolicznościach, by móc złożyć z nich później komplet barwnych wspomnień. Zakupy w niemowlęcym dziale, ślady farby na policzku podczas malowania pokoiku czy słynny „maślany wzrok”, jaki można dostrzec u przyszłych ojców – takie chwile z pewnością trafią do rodzinnego albumu, który po latach nabierze ogromnej wartości.

Gdy zbliża się ten czas...

Oczekiwanie na przyjście na świat maleństwa można porównać do wypatrywania pierwszej gwiazdki w Wigilię. Towarzyszą temu niemal te same emocje. W tym miejscu chciałby udzielić kilku rad przyszłym ojcom. Przede wszystkim: zachowaj spokój. Twoje zdenerwowanie może udzielić się rodzącej partnerce. Zrób, co w Twojej mocy, by pomimo wysiłku wspominała później te chwile z prawdziwą czułością. Spełniaj jej prośby. Absolutnie poważnie – Twoja pomoc jest w takich chwilach bezcenna. Czasem partnerce wystarczy jedynie Twoja bliskość, a czasem będziesz musiał pokonać własne bariery, byle tylko zapewnić rodzinie to, co niezbędne. Zaufaj mi, gdy już będzie po wszystkim, ona z pewnością Ci to wynagrodzi. Maleństwo również :)

Ostatnie chwile we dwoje

Kiedy już cała rodzina została powiadomiona o tym, że za kilka miesięcy wśród Was pojawi się niemowlę, i gdy emocje już opadną, przyjdzie pora, by nacieszyć się czasem tylko we dwoje. Między przygotowaniami i szykowaniem wyprawki pozwólcie sobie na odrobinę rozsądnego (dla przyszłej mamy) szaleństwa. Cieszcie się sobą, wyjedźcie na tydzień w zaciszne miejsce, czerpiąc radość z drobnych przyjemności. Nie pozwólcie, by choć na chwilę zrobiło się poważnie lub zawiało nudą. Dużo odpoczywajcie i bądźcie nierozłączni, bo gdy maleństwo przekroczy próg Waszego gniazdka, czas na sen diametralnie się skurczy. Mam nadzieję, że udało mi się podsunąć Ci pomysł na śmieszny prezent dla przyszłego taty. Z pewnością fotokubek czy Memorki sprawią mu wiele radości!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: