InspiracjeTriki i porady

Praktyczne prezenty z okazji Dnia Dziadka

04.01.2024 • Przeczytasz w 5 min.

Dziadek to wyrazista postać na tle całej rodziny. Najczęściej ma decydujący głos, ale i wrażliwe serce. Prezent dla Dziadka to prawdziwe wyzwanie! Co kupić osobie, która niewiele potrzebuje do szczęścia? Doradzam niebanalne pomysły na praktyczne upominki, które wzruszają – idealne na Dzień Dziadka.

Styczeń pod hasłem wspomnień

Wiele osób traktuje ten miesiąc jak czystą kartę. To zasługa wejścia w nowy rok, z którym nieodłącznie kojarzone są kolejne plany do realizacji. Przychodzi czas na refleksje, następuje podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, a wraz z nimi mnóstwo wspomnień. Takich osób jest znacznie więcej – Twój Dziadek również pogrążony jest w myślach, a już na pewno otoczył się mnóstwem wspomnień.

Bardzo dobrze się składa, bo w tym miesiącu senior będzie obchodził swoje święto. Dzień Dziadka, wypadający 22 stycznia, to idealna okazja do spotkania i wręczenia wspaniałego prezentu. Poznaj moje pomysły i zainspiruj się!

Fotokalendarz – prezent na cały rok

Praktyczny upominek wymaga dokładnych przemyśleń. Chyba chcesz, by trafił w gust Dziadka, zwolennika praktycznych rozwiązań, prawda? Fotokalendarz ścienny to znakomita opcja na podarunek. Masz obawy, że w momencie wręczenia nieco się przeterminował? Senior z pewnością Ci to wybaczy, gdy tylko dostrzeże praktyczny prezent z personalizacją. Ponadto w Colorland masz możliwość ustawienia miesiąca początkowego. Twój kalendarz może się rozpoczynać w lutym, co idealnie się zbiegnie z datą Dnia Dziadka w kontekście upominku.

20240104150506_2.webp

Kalendarz ścienny to nie tylko praktyczny, ale i bardzo osobisty prezent. Zapełnij jego karty ulubionymi zdjęciami, dodaj tekst oraz kliparty, a całość szybko zawładnie sercem seniora i mocno nim poruszy. Zdjęcia bliskich generują cudowne wspomnienia – a tych zapewnisz Dziadkowi na cały rok.

Kubek ze zdjęciem – dla chwil pełnych rozmyślań

Dziadkowie mają swoje codzienne rytuały. Jednym z nich często jest picie herbaty lub kawy w ściśle określonej porze dnia. Wówczas jest chwila na relaks i oddawanie się rozmyślaniom o przeszłości. Podaruj seniorowi samodzielnie zaprojektowany fotokubek, a dostarczysz niezbędnych impulsów do wspomnień.

Praktyczny prezent musi wyróżniać się równie praktycznym podejściem. Jeśli ukochany Dziadek ma już problemy ze wzrokiem, umieść na ściance naczynia jedno zdjęcie. Wybierz takie, które ma wysoką rozdzielczość i poziomą orientację, dzięki czemu wszystkie elementy kadru będą dobrze widoczne na powierzchni kubka. A jeśli Twój Dziadek cieszy się sokolim wzrokiem? Tylko pogratulować! W takiej sytuacji możesz nieco zaszaleć, Tworząc efektowny kolaż i dodając jakiś ciekawy cytat.

Stylowy obraz w ramie

20240104150507_3.webp

Mieszkanie Twoich Dziadków domaga się gustownej ekspozycji? Postaw na personalizowany prezent dla Dziadka i podaruj mu obraz w ramie. To pomysłowy element dekoracyjny, który przywołuje masę wspomnień. Dodam również, że to doskonały upominek dla dwojga seniorów. Jeśli więc nie masz pomysłu na wspólny prezent, ten będzie strzałem w dziesiątkę.

Obraz w ramie sprawdzi się także jako prezent na pierwszy Dzień Dziadka. Wiadomo, że narodziny dziecka to niezwykle ważne wydarzenie, a Dziadkowie zazwyczaj nie potrafią się pohamować w okazywaniu swojej radości. Pierwsze wspólne święto będzie więc pięknym przeżyciem, które warto celebrować w wyjątkowy sposób.

Prezent na Dzień Dziadka do 50 zł? Mamy to!

Rok 2023 był dość wymagający, także pod względem finansowym. Szczególnie grudzień, obfitujący w świąteczne upominki i wigilijne potrawy mocno dał Ci popalić. Twój portfel woła o wsparcie, a na horyzoncie Dzień Dziadka? Doradzam sprawdzone prezenty dla babci i dziadka do 50 zł. To niewiele, a uwierz – efekty będą powalające!

Prezenty ze zdjęciem są źródłem wzruszeń i nic dziwnego, że tak szybko zajmują serca obdarowanych. Jeśli więc zastanawiasz się, co podarować Dziadkowi na prezent, nie wydając przy tym zawrotnej kwoty, skorzystaj z pomysłów zawartych w powyższym linku. Nie zawiedziesz się. :)

Osobiste podziękowanie dla Dziadka

Jeśli sięgniesz pamięcią wstecz do własnych wspomnień, szybko zauważysz w nich Dziadka. To on stał na straży Twojego bezpieczeństwa w rodzinnym domu, uczył jazdy na rowerze czy odbierał z przedszkola. Rozmowy z nim były (i są!) niesamowicie zajmujące, a przede wszystkim zawsze Cię czegoś nauczą. W obliczu cennych informacji i wskazówek, jakie dostajesz od Dziadka, należy złożyć mu serdeczne podziękowania idealnym prezentem.

Szeroki wachlarz oryginalnych upominków znajdziesz w Colorland. Produkty możesz spersonalizować, nadając im ulubionych cech. Twórz własne projekty ze zdjęciem, dodawaj kliparty i tekst, ozdabiaj ramkami. Najlepsze prezenty na Dzień Dziadka i Dzień Babci znajdziesz właśnie u nas! Możesz podziękować seniorom na wiele sposobów, ale zdjęcia zawsze wywołują czuły uśmiech i wzbudzają mnóstwo wspomnień.

Ponadczasowa pamiątka na lata

20240104150507_4.webp Nietrudno się domyślić, że fotografie to cenna rzecz w dorobku Twoich Dziadków. Być może na ścianach ich mieszkania wciąż wiszą stare, czarno-białe zdjęcia ślubne, które przypominają o łączącym ich uczuciu. Zdjęcia mają szczególne znaczenie, zwłaszcza u osób, które idą przez życie z dużym bagażem doświadczeń. Wybierz najpiękniejsze kadry z rodzinnych albumów i podaruj seniorom w odświeżonej formie.

W Colorland zadbasz o wspomnienia swoich bliskich również od strony technicznej. Podczas tworzenia swoich fotoproduktów możesz zastosować inteligentną korektę zdjęć, która nada głębszych, soczystych barw oraz uwydatni szczegóły kadrów. Nie musisz posiadać wprawnego oka czy specjalistycznych umiejętności – to intuicyjna funkcja, dzięki której Twoje fotki zyskają świeżości jednym kliknięciem myszy. Tak niewiele dzieli Cię od prezentu, który będzie fantastyczną pamiątką na lata.

Prezent, który pokona każdą odległość

Nie możesz pozwolić sobie na osobistą wizytę w domu Dziadków? Nic nie szkodzi! W Colorland zaprojektujesz wyjątkowy upominek, który możesz nadać na dowolny adres. Teraz odległość nie będzie problemem, a Ty ucieszysz Dziadka oryginalnym i wzruszającym podarunkiem w dniu jego święta.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: