InspiracjeTriki i porady

Sprawdzone prezenty dla Babci i Dziadka do 50 zł!

11.01.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Po noworocznym zamieszaniu warto wreszcie odetchnąć z ulgą i na spokojnie zacząć wdrażać swoje postanowienia. Tymczasem tuż za rogiem czeka już kolejne święto – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wnuki pospieszą wycałować policzki ukochanych seniorów i wręczyć im wyjątkowe podarunki. Szukasz inspiracji na tani prezent dla Babci i Dziadka? Sprawdź nasze propozycje do 50 złotych.

Prezent ze zdjęciem – podaruj piękno chwili

20230111135522_2.webp

Czas ani myśli choć na chwilę stanąć w miejscu i bez skrupułów pędzi przed siebie. Dobrze, że te najbardziej magiczne chwile można utrwalić w kadrach, by potem cieszyć się nimi wraz z tymi, których kochamy. Jeden z takich momentów możesz podarować ukochanym Dziadkom – fotoramka ClickPic idealnie sprawdzi się na prezent.

Możesz uwiecznić w niej portret Babci lub fotografię Dziadków z ostatnich wspólnych wakacji. Taki prezent to piękna pamiątka, która da seniorom do zrozumienia, że są bardzo ważną częścią rodziny. Ramkę ClickPic można natychmiast przymocować do ściany. Specjalne rzepy montażowe pozwolą na łatwą instalację w dowolnym miejscu.

Odbitki – tani prezent na Dzień Babci i Dziadka

20230111135522_3.webp

Dziadkowie w zupełnie inny sposób przeglądają rodzinne fotografie. Bez pośpiechu wpatrują się w każdy kadr, oddając się wspomnieniom. Chcesz sprawić seniorom sentymentalny podarunek z okazji ich święta? Odbitki to świetny pomysł! Wywołaj ponownie zdjęcia ze starych rodzinnych albumów, dokonaj lekkiej korekty i wykadruj według uznania, by podarować Dziadkom komplet odnowionych fotografii.

Nasza rada – zapakuj zdjęcia w ozdobne pudełko, a przedłużysz ich trwałość i uchronisz od zniszczeń.

Prezent dla Babci do 50 zł

20230111135522_4.webp

Babcia zasługuje na coś wyjątkowego. Coś, co ujmie jej serce i zapewni fantastyczne wspomnienia na długi czas. Kalendarz jednodzielny będzie niebanalnym prezentem, który sprawdzi się na Dzień Babci. Zaprojektuj własny terminarz, dodając rodzinne zdjęcia, tekst i graficzne naklejki. Twoja seniorka będzie spoglądać na kalendarz każdego dnia i odwzajemniać uśmiechy osób ze zdjęć.

Możesz sprawić Dziadkom praktyczny prezent i podarować im kalendarz trójdzielny własnego projektu. Układ miesięcy umożliwi łatwy podgląd na zbliżające się święta, a wybrane zdjęcie kogoś bliskiego będzie zdobić ścianę przez cały rok. Personalizowany kalendarz trójdzielny to oryginalny prezent, który możesz wręczyć swojej Babci w dniu jej święta, a także potraktować jako wspólny upominek dla Dziadków. Możesz sprawić Dziadkom praktyczny prezent i podarować im kalendarz trójdzielny własnego projektu. Układ miesięcy umożliwi łatwy podgląd na zbliżające się święta, a wybrane zdjęcie kogoś bliskiego będzie zdobić ścianę przez cały rok.

Fotomagnesy – upominki, które wywołują natychmiastową radość

Nie wiesz, co podarować Babci i Dziadkowi z okazji zbliżającego się święta? Naszą propozycją jest zestaw fotomagnesów, które mogą ozdobić drzwi lodówki lub ściany pomalowanej farbą magnetyczną. Co umieścić na magnesach, by wywołać uśmiech na twarzach Dziadków? Nic nie sprawia im większej radości od widoku uśmiechniętych wnuków. Wybierz dynamiczne i roześmiane kadry, z których ułożysz pomysłowy kolaż. Tak przygotowane fotomagnesy będą wspaniałym upominkiem.

Prezent ze zdjęciem – zaskocz Dziadków wspaniałym prezentem

20230111135522_5.webp

Wspomnienia to najpiękniejsze, co można podarować najbliższym. Powrót myślami do minionych i radosnych chwil zawsze wypełnia serce przyjemnym uczuciem. Chcesz przygotować coś specjalnego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka? Postaw na wyjątkowy prezent ze zdjęciem.

Rodzinne fotografie to bezcenna pamiątka, która wraz z upływającym czasem nabiera wartości. Każdy czerpie z kadrów swoje własne wspomnienia i pamięta utrwalone chwile inaczej. Fakt, że można się nimi dzielić z najbliższymi, jest po prostu wzruszający. Przeglądanie zdjęć w rodzinnym gronie zbliża i pozostawia po sobie trwały ślad w sercach najbliższych.

Jak sprawić dziadkom idealny upominek?

Dzień Babci i Dzień Dziadka to znakomita okazja do spotkania w rodzinnym gronie. W tym roku dni te wypadają w sobotę oraz w niedzielę (21 i 22 stycznia), co oznacza, że możesz zaplanować pełen atrakcji weekend w rodzinnych stronach.

Już sama wizyta wnuków będzie dla Dziadków piękną niespodzianką. Seniorzy uwielbiają gościć najbliższych w swoim domu, podsuwać pod nos rozgrzewający rosół oraz pyszne, domowe wypieki. Wówczas tworzy się magiczna atmosfera, napawając wszystkich spokojem i radością. Upominki od wnuków będą idealnym dopełnieniem. Nie musisz wydawać na nie kroci – nasze propozycje prezentów ze zdjęciem nie przekraczają 50 zł!

Za co dziękować Dziadkom w dniu ich święta?

20230111135522_6.webp

Dzień Babci i Dzień Dziadka są znakomitą okazją do wyrażenia wdzięczności za całe dobro, które spływa na wnuki ze strony seniorów. Kto tak czule i z zaangażowaniem opowiada maluchom zatrważające historie? Kto piecze smaczne ciasteczka i nieustannie podsuwa wnukom pod nos?

Bez Dziadków byłoby nudno i należy im życzyć mnóstwo zdrowia, aby żyli jak najdłużej. Słowa podziękowania powinny także wyrażać wdzięczność za kształtowanie dziecięcych osobowości, trud włożony w wychowanie i przede wszystkim za udzielanie bezcennych rad, z których korzystają nawet dorośli.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: