InspiracjeTriki i porady

Pomysły na prezent pod choinkę

12.11.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Zastanawiacie się jakie prezenty kupić pod choinkę swoim bliskim? W dzisiejszych czasach konsumpcjonizmu, gdzie w sklepach półki uginają się od ilości towarów, trudno o oryginalny upominek. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje po prostu idzie do sklepu i kupuje to od ręki. Dlatego zachęcam Was do podarowania spersonalizowanych prezentów.

Pomysły na prezent pod choinkę

1. Fotokalendarz pod choinkę

Zazwyczaj wręczamy go Dziadkom. Podarowanie fotokalendarza Babci i Dziadkowi z rodzinnymi zdjęciami, które przez cały rok będą wisieć na ich ścianie to idealny pomysł. Kalendarz A3 to fajny prezent również dla osób, które mają dużo zajęć i obowiązków, ponieważ wszystkie ważne informacje będą mieć w widocznym miejscu.
fotokalendarz dla babci

2. Fotoksiążka - bezcenna pamiątka

Jest wiele osób, które robią mnóstwo zdjęć, zgrywają z kart na dysk i…… i na tym koniec. Dla takich osób fotoksiążka to doskonały prezent pod choinkę i bezcenna pamiątka - bo tak naprawdę one chcą mieć swoje zdjęcia pod ręką, ale nie mają na tyle samozaparcia, aby usiąść i je wybrać.
fotoksiążka z całego roku

3. Fotoalbum - idealny do prezentacji najlepszych ujęć

Jest to doskonały produkt do prezentacji wyjątkowych zdjęć z różnych uroczystości i sesji fotograficznych. Jest bardziej elegancki niż fotoksiążka, a więcej najważniejszych różnic między tymi dwoma fotoproduktami znajdziecie tutaj.
prezent dla ukochanego

4. Fotoobraz - niepowtarzalna dekoracja pokoju

Fotoobraz to super pomysł na prezent pod choinkę dla dziecka. Można go zaprojektować z użyciem zdjęcia pociechy lub wybrać gotowy szablon. Taki obraz będzie super dodatkiem i uroczą ozdobą w dziecięcym pokoju.
świąteczny obraz

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: