InspiracjeTriki i porady

Personalizowany prezent dla mamy? Fotoksiążka!

10.05.2022 • Przeczytasz w 5 min.


Każda matka jest wyjątkowa i zasługuje na wszystko, co najlepsze. Na pewno często jej powtarzasz, jak wiele dla Ciebie robi, wyrażasz wdzięczność za trud i wysiłek włożony w Twoje wychowanie. Możesz podziękować jej za to nie tylko słowami! Dzień Matki, urodziny, imieniny? Przygotuj personalizowany prezent dla mamy.

Mama z córką w żółtej sukience
 
Prezent personalizowany – co to znaczy?


Wśród setek pamiątek od pewnego czasu na prowadzenie wysuwają się prezenty z personalizacją. To nic innego, jak upominki, które częściowo można samodzielnie przygotować. Przykładem takiego prezentu jest na przykład bransoletka z grawerem czy kufel z imieniem przywieziony znad morza.


Największą zaletą upominków z personalizacją jest ich unikalność. Prezent taki można dowolnie ozdobić – w zależności od dostępnych opcji – tekstem, zdjęciem z prywatnego zbioru czy chwytliwą grafiką. Kojarzysz poduszki z osobistym haftem? Kilka lat temu osiągnęły szczyt popularności na walentynki. Dziś proponuję Ci coś zupełnie wyjątkowego dla jednej z najważniejszych kobiet w Twoim życiu.

Fotoksiążka na prezent na Dzień Matki


Prezent dla mamy ze zdjęciem – pomysł na każdą okazję


Nieskończenie wiele razy będę powtarzał, że fotografie są istotnym nośnikiem wspomnień. Przypomnij sobie tylko ożywione rozmowy przy rodzinnym stole, kiedy tylko na pierwszym planie pojawiły się zdjęcia. Urlop spędzony w górach przed kilkoma laty, przedstawienie szkolne, które pamiętasz do dziś – chwile utrwalone w kadrach mają wyjątkową moc.


Dlatego dziś proponuję Ci fotoksiążkę dla mamy, czyli album pełen najpiękniejszych wspomnień. Możesz na zawsze zachować ważne kadry i oprawić je w wyjątkową szatę. Fotoksiążka jest idealnym pomysłem na każdą okazję.


 
Jak przygotować osobistą fotoksiążkę?


Proces projektowania fotoksiążki jest bardzo prosty oraz przyjemny. A co najważniejsze – przygotowujesz go online bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Jeśli nie masz pomysłu na fotoksiążkę dla mamy, skorzystaj z naszych inspiracji na osobisty prezent. Ten wpis pomoże Ci zaplanować styl, w jakim stworzysz wyjątkowy prezent dla mamy.


Przygotuj zdjęcia i wybierz szablon


Podstawą Twojego projektu są – a jakże! – zdjęcia. Wybierz te, które chcesz utrwalić, i które Twoim zdaniem najbardziej spodobają się Twojej mamie. Następnie zdecyduj się na szablon. Będzie on tłem dla Twojej opowieści snutej kadrami.
Projektowanie fotoksiążki to świetna zabawa. Możesz dokładnie spersonalizować każdą stronę, dodając własne teksty, ramki, maski, kliparty czy ozdobniki. Obszerny zestaw dodatków znajdziesz w naszej galerii, którą obsłużysz równie intuicyjnie, jak cały projekt.

Fotoksiążka na Dzień Matki
 


Fotoksiążka dla mamy w wyjątkowym wydaniu


Niech prezent, który właśnie powstaje, będzie pamiętnikiem najpiękniejszych wspomnień. Chcesz nadać im wyjątkowego charakteru? Co powiesz na Starbook, naszą gwiazdę wśród fotoksiążek? Połączenie druku atramentowego z fotograficznym naświetleniem wprost oczaruje adresatkę głębią barw i szczegółami na zdjęciach.
Starbook również możesz poddać personalizacji. To będzie niezapomniany prezent dla ukochanej rodzicielki.

Starbook, fotoksiążka z połyskiem.


Dzień Mamy coraz bliżej


Istnieje mnóstwo sposobów na przekazanie życzeń, lecz zgodzisz się ze mną, że to, co skrywa się na dnie serca, trudno ubrać w słowa. Fotografie znakomicie poradzą sobie z tym, co niewypowiedziane. Jestem przekonany, że fotoksiążka lub Starbook doskonale spełnią swoje zadanie jako personalizowane prezenty dla mamy.
To jeden ze skutecznych sposobów na to, by wzruszyć mamę do łez. Oczywiście wszyscy wiemy, że chodzi tu o łzy szczęścia :) Podsuwam Ci zatem sprawdzony pomysł na zbliżający się Dzień Mamy. Spraw jej osobistą pamiątkę w wyjątkowej oprawie, a dostrzeżesz szczere wzruszenie i radość w jej oczach.


Zaprowadź porządek w galerii zdjęć


Brzmi nieco przewrotnie, ale paradoksalnie przeglądanie galerii zdjęć w telefonie lub na dysku komputera pozwoli Ci odnaleźć i uporządkować najciekawsze kadry. Z pewnością znajdziesz fotki, o których już dawno zapomniano, a z którymi wiążą się wspaniałe historie.
Zamieszczając komplet wyszukanych fotografii, wywołasz nie lada zaskoczenie. Mama prędko zaparzy herbatę i nakroi ciasta, aby wspólnie z Tobą zasiąść do oglądania i komentowania zdjęć. Tak spędzony czas będzie niezwykle wartościowy!

Fotoksiążka na prezent
 


Personalizowany prezent dla mamy jako nieoczekiwany gest


Prezenty wręczane na konkretną okazję są pięknym gestem, ale jeszcze lepiej sprawdzają się te przygotowane ot tak, po prostu. Fotoksiążka może być idealnym podarunkiem nie tylko w dniu urodzin, rocznicy ślubu czy na Dzień Mamy. 
W każdej chwili możesz przygotować ją jako prezent bez żadnej okazji, dając mamie kolejny pretekst do utrwalania wspomnień. Może zdecydujesz się regularnie tworzyć fotograficzne podsumowanie rodzinnych dokonań i każdego roku zwiększać kolekcję fotoksiążek? Nie ma nic cenniejszego niż rodzinne pamiątki.


Praktyczny prezent od serca


Fotoksiążka z osobistym przesłaniem to prezent, który poruszy serce i odświeży pamięć. Można do niego wracać wielokrotnie, zarówno w samotności, jak i w rodzinnym gronie. To kolejny argument za tym, że jest to niezwykle praktyczny prezent, na który warto się zdecydować.
Po co mamie kolejna figurka, która zajmie miejsce na półce, po czym szybko odejdzie w zapomnienie? Lepiej odpuść sobie kupowane na siłę podarunki, które wylądują na dnie szuflady. Fotoksiążka ozdobi jedną z półek, a mama z pewnością nie raz wyciągnie po nią ręce, za każdym razem czule wspominając chwile, które przeminęły.

Fotokubek dla mamy


Spraw, by Twój prezent był jeszcze bardziej osobisty


Zawartość fotoksiążki zależy wyłącznie od Ciebie. Projekt jest w całości Twoim pomysłem, więc zadbaj o to, by we wnętrzu znalazło się jak najwięcej osobistych akcentów. Co może znaleźć się na kartkach fotoksiążki?
• daty i opisy zdjęć,
• ciekawe przygody, które przeżyliście przy danej okazji,
• piękne cytaty o miłości do mamy,
• kilka wersów ulubionego wiersza lub piosenki,
• powiedzonka, które krążą w rodzinie jako osobiste żarty.


Tak naprawdę między zdjęciami może znaleźć się wszystko, czego zapragniesz. Ja daję Ci narzędzia, a Ty tworzysz unikalne dzieło, które do głębi poruszy mamę w dniu jej święta.

Doradca ds. Prezentów
 

Udostępnij znajomym: