InspiracjeTriki i porady

Personalizowane prezenty na święta Bożego Narodzenia

01.12.2021 • Przeczytasz w 4 min.

W tym roku listopad obszedł się z nami dość łaskawie. Za rogiem czeka grudzień, który od progu uraczy nas świąteczną atmosferą. To zdecydowanie czas na przemyślenia dotyczące upominków dla najbliższych. Nie masz jeszcze pomysłów? Sprawdź nasze inspiracje na personalizowane prezenty na święta.
Personalizowany fotoprezent


Zatrzymaj czas w kadrach


Życie składa się z ulotnych chwil, do których warto wracać każdego dnia. Masz wspomnienia, które warto przelać na papier? Przygotuj z nich pamiątkową fotoksiążkę i zaskocz rodzinę sentymentalnymi kadrami. Zdecyduj się na szalenie modny format kwadratu, a Twoje fotki zyskają ponadczasową szatę graficzną, od której trudno będzie oderwać wzrok.
Taki prezent pochłonie rodzinę na dłuższy czas. Przeglądanie zdjęć i rozmyślanie o minionych chwilach idealnie wkomponuje się w atmosferę rodzinnych świąt. Personalizowane prezenty gwiazdkowe podkreślą bliskość, wpisując się w coroczną tradycję przy wigilijnym drzewku.

Fotoksiążka na prezent.


Wyjątkowy kalendarz dla roztargnionych


Niełatwo jest utrzymać w ryzach cały harmonogram, kiedy na liście są nie tylko prywatne obowiązki, ale i trzeba pamiętać o zajęciach pozaszkolnych dzieci, spotkaniach, wydarzeniach i uroczystościach. Nasz fotokalendarz A3 z łatwością zapanuje nad najbardziej napiętym terminarzem. Możesz w nim zaznaczyć wszystkie ważny daty, a przy każdym miesiącu wrzucić rodzinną fotkę.
Czy może być lepszy pomysł na spersonalizowany prezent? Ten będzie towarzyszył komuś cały rok! Dobrze przemyśl fotki, które się w nim znajdą. Może dodasz jakieś cytaty lub inspirujące myśli?

Fotokalendarz na prezent


Wspomnienia – oryginalne prezenty na święta


Mówią, że czasu nie można kupić. No cóż, z pewnością można go zatrzymać, a nawet utrwalić w wyjątkowy sposób ;) Na chwilę przed Gwiazdką przychodzęz pomocą, oferując – a jakże! – personalizowane prezenty na Boże Narodzenie.
Zdjęcia – niewielkie kadry z historią w tle. Wzruszają, bawią, zbliżają, są tematem rozmów. W tym roku podaruj bezcenne wspomnienia, przygotowując eleganckie pudełko pełne wspólnych kadrów. Zamów odbitki 10x15, podpisz każdą ręcznie, a następnie włóż w trwały kartonik i podaruj komuś bliskiemu. Taki personalizowany prezent świąteczny będzie miał bezcenną wartość, zwłaszcza po wielu latach.

Odbitki na prezent


Fotoobraz – wyjątkowy element aranżacji w prezencie


Kto nie lubi otaczać się pięknymi przedmiotami? Najciekawsze są te, które wiszą na ścianie – one najszybciej przykuwają czyjąś uwagę. Chcesz zabłysnąć, przygotowując personalizowany prezent na Boże Narodzenie? Zaprojektuj unikalny fotoobraz, nadając mu ciekawe tło i wstawiając kilka przemyślanych dodatków. Wykorzystaj rodzinną fotografię lub zdecyduj się na jedną z gotowych propozycji – każdy wariant z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a nawet głębokie wzruszenie.

Fotoobraz na prezent


Personalizowane prezenty świąteczne tuż przed Gwiazdką


Nie ma nic piękniejszego od radości, którą można sprawić drugiej osobie wyjątkowym prezentem. Pomyśl o tym już teraz i nie czekaj na ostatnią chwilę. Chyba wiesz, że Św. Mikołaj ma przed Wigilią pełne ręce roboty?
Zamów personalizowane prezenty pod choinkę dla swoich najbliższych z lekkim wyprzedzeniem. Będziesz mieć pewność, że zaprzęg reniferów nie spłata Ci świątecznego figla, a zaspy śnieżne nie utrudnią transportu pod wskazany adres. 


Sprawdź świąteczną ofertę Colorland i wybierz personalizowane prezenty na Gwiazdkę. Zaskocz bliskich upominkami, do których stale będą wracać i dzielić się wspomnieniami z innymi. Niech tegoroczne prezenty mają osobisty wymiar, a święta upłyną na rozpamiętywaniu minionych chwil, koniecznie przy aromatycznej kawie i korzennych ciasteczkach :)


Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: