Życzenia i cytaty

Najpiękniejsze cytaty o miłości

25.01.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, co wiąże się z idealną okazją do okazania uczuć swojej drugiej połowie. Dla wielu będzie to tradycyjne wyznanie, inni wolą okazać swoją miłość w oryginalny sposób. Jeśli szukasz nietuzinkowego podarunku na prezent, przygotuj go wraz z Colorland i zaakcentuj pięknymi słowami. Oto cytaty o miłości, których nie sposób zapomnieć.

Poetycko czy literacko?

Romantyczna dusza skrywa się w każdym człowieku, nawet gdy nie ma on w zwyczaju okazywać tego na co dzień ;) Nadchodzące walentynki będą świetną okazją do wyrażenia uczuć, zwłaszcza gdy w natłoku obowiązków i codziennym pośpiechu brakuje na to czasu. Doradzam stylową fotoksiążkę 24 cm × 24 cm, która poza wspaniałym gestem będzie również piękną pamiątką. Ten fotoprodukt będzie wkrótce dostępny w wyjątkowej ofercie walentynkowej. Nie przegap okazji! Projekt Twojej fotoksiążki może zawierać dokładnie to, co chcesz. Oprócz zdjęć pozostaje sporo miejsca na ozdoby oraz tekst. Może wykorzystasz cytaty o miłości z książek? Kto inny, jeśli nie mistrzowie pióra, potrafią tak celnie oddać sens uczucia. Sprawdź poniższe propozycje:

• „Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata” – J. R. R. Tolkien

• „Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko”. – Ks. Józef Tischner

• „Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku”. – Antoine de Saint-Exupéry

• „Wszystko, co w życiu zrozumiałem, zrozumiałem tylko dlatego, że kocham”. – Lew Tołstoj

• „Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili”. – Jan Twardowski

20230125134723_1.webp

Prezent z pomysłem i cytaty o szczęśliwej miłości

Jeśli jesteś w związku krótkim stażem, lepiej obdarować drugą połówkę skromnym prezentem, który wyrazi wszystkie Twoje uczucia. Kilka tygodni lub miesięcy to na tyle długo, by poznać partnera lub partnerkę, i wiedzieć, co można podarować na walentynkowy upominek. W ofercie Colorland znajdziesz na tę okazję idealne produkty.

Doradzam samodzielnie zaprojektowany fotokubek wraz z oryginalnym miłosnym wyznaniem. Produkt również będzie dostępny w specjalnej ofercie cenowej. Tymczasem zerknij na poniższe krótkie cytaty o miłości i wybierz jeden z nich:

• „Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie”. – Marek Hłasko

• „Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni”. – Carl Ruiz Zafón

• „Nigdy nie kocha się za bardzo”. – Éric-Emmanuel Schmitt

• „Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy”. – Dante Alighieri

• „Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce”. – Davis Viscott

20230125134723_3.webp

Czym jest prawdziwa miłość?

Tak naprawdę do dziś trudno jednoznacznie stwierdzić, czym właściwie jest miłość, i czy ktokolwiek zaznał jej w pełni. Wybitne pióro pisarzy i poetów zgrabnie kształtuje definicję tego potężnego uczucia, dlatego w poszukiwaniu odpowiedzi zawsze warto się do nich odwołać.

Chcesz pokazać ukochanej osobie, ile dla Ciebie znaczy? Z okazji nadchodzących walentynek podaruj jej Memorki, czyli zestaw stylowych fotek zawierających wspólne wspomnienia. Wolisz zdjęcia w wersji podstawowej czy z gadżetami? Zapoznaj się z walentynkową ofertą Colorland i wybierz idealny produkt. A ja w międzyczasie podrzucę Ci kilka pomysłów na piękne cytaty o miłości:

• „Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego”. – Mahatma Gandhi

• „Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”. – Jan Paweł II

• „Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje”. – Antoine de Saint-Exupéry

• „Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez końca. Im więcej Ci jej udzielam, tym więcej czuję jej w sercu”. – William Shakespeare

• „Miłość jest jak światło gwiazd – nie umiera nigdy”. – Harlan Coben

20230125134723_2.webp

Wyraź to na nowo!

Słowa „Kocham Cię” są nacechowane ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Są też tymi najbardziej wyczekiwanymi, jednak w wieloletnim związku mogą przybrać nieco oschłą formę. Nie musisz szukać właściwych słów, by wyrazić głębię swojego uczucia. Zdaj się na upominki, które uświadomią drugiej osobie, że stawiasz Waszą miłość na pierwszym miejscu. Tym razem proponuję Ci obraz w ramie lub fotoramkę ClickPic, dzięki którym uda Ci się zatrzymać chwilę na dłużej. W przypadku obrazu w ramie Wasze zdjęcie możesz wzbogacić jednym z poniższych cytatów:

• „Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie, powie najwięcej, kiedy najmniej powie”. – William Shakespeare

• „Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku”. – Karl Jaspers

• „Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da”. – Anna Ficner-Ogonowska

• „Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród”. – Henry Bordeaux

Inspirujące cytaty o miłości oraz zdjęcie, które utrwala najpiękniejszą chwilę Waszego związku? Idealne połączenie! Tegoroczne walentynki mają szansę stać się wyjątkowym świętem – nie przegap okazji na celebrowanie tego dnia w pięknym stylu.

Sentymentalny powrót do wspomnień

Nie każde walentynki trzeba spędzać w kinie czy restauracji. Jeśli w tym roku stawiasz na pobyt w domowym zaciszu, mam dla Ciebie doskonały pomysł na spędzenie wieczoru. Stwórz własną kolekcję odbitek, które wywołasz z pamięci telefonu – zazwyczaj to tam znajduje się najwięcej wspomnień utrwalonych w kadrze. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie w Colorland, dodatkowo otrzymasz pudełko prezentowe gratis. Możesz je ozdobić lub wpisać dedykację. Co powiesz na jeden z poniższych cytatów?

• „Miłość jest wtedy, gdy dajesz człowiekowi wolność wyboru, a on wybiera Ciebie. Każdego dnia”. – autor nieznany

• „Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca”. – Andrzej Świętochowski

• „Aby być szczęśliwym, należy uszczęśliwić co najmniej jedną inną osobę”. – Teodor Reik

Wymienione sentencje możesz wykorzystać w każdej sytuacji. Równie dobrze sprawdzą się jako cytaty o tęsknocie i miłości. Postaw na oryginalność i zaskocz drugą połowę wyszukanym wyznaniem!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: