Życzenia i cytaty

Najlepsze życzenia walentynkowe dla chłopaka i dziewczyny.

10.02.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Gorąca kawa pobudza moje zmysły do działania. Spoglądam w okno i zastanawiam się jakie fascynujące zadania spotkają mnie w dniu dzisiejszym. Z doświadczenia wiem, że człowiek na moim stanowisku nie może się nudzić. Dobrze pora odłożyć filiżankę i zająć się rzeczami, dzięki którym stać mnie na fryzjera i solidnego krawca. Otwieram skrzynkę mailową i co czytam.

Szanowny Doradco ds. prezentów zbliża się Święto Zakochanych, a ja w dalszym ciągu nie mam żadnego pomysłu na podarunek dla mojej lubej. Nie mówiąc o tym, że życzenia walentynkowe przyprawiają mnie o palpitację serce. Moją domeną jest świat liczb i techniki a nie pisanie rzewnych andronów o krwawiącym sercu nieśmiałego mężczyzny. Doradco, błagam o pomoc!

podłamany Błażej
oryginalne życzenia na walentynki

Życzenia walentynkowe plus zacny prezent

Egh, co byście beze mnie zrobili Moi Drodzy. Zatem polecam sięgnąć po kubek gorącej kawy lub herbaty i zanurzyć się w lekturze. Sprawa pierwsza, podarunek dla ukochanej lub ukochanego. Oczywiście w tym temacie prym wiodą fotoprezenty. Propozycje pierwsze z brzegu:

Fotoksiążka A4 – opowiedz co Ci w duszy gra do drugiej osoby poprzez wspólne fotografie. Na minimum 28 stronach możesz zamieścić zdjęcia pokazujące, jak rozkwitała wasza miłość. Pierwsze spotkania, pierwsze wypady pod namiot czy pierwsze pocałunki. Twarda okładka i elegancki kredowy papier robi wrażenie na osobie obdarowanej. Wiem to z głosów jakie pochodzą od naszych zadowolonych klientów.
życzenia walentynkowe dla zakochanych

Fotoksiążka24x24 – podobna historia jak wyżej. Różnica jest taka, że zmieniamy format fotoksiążki. Poprzez intuicyjny i wygodny edytor sami możecie sprawdzić, w której opcji fotografie będą się lepiej prezentować.

Fotoobraz – z pewności byliście przynajmniej raz w życiu w jakimś muzeum i widzieliście dzieła mistrzów malarstwa na płótnie. A co powiecie na to, aby równie wartościowe dzieło sztuki zawisło u Waszej drugiej połówki? Na całej powierzchni możecie umieścić jedno zdjęcie, kolaż fotografii lub zdecydować się na gotowy obraz z autorskim projektem naszych zdolnych grafików.
życzenia walentynki duży wybór

Memorki – to takie zdjęcia w klimacie retro. Formatem przypominają fotografie, jakie wychodziły z aparatów typu Polaroid. W pakiecie otrzymujecie 25 fotek na których możecie dodawać komentarze i inne informacje np. datę wspólnego wypadu w polskie Tatry.
walentynki życzenia od serca

Wierszyki na walentynki – pokaż, że Ci zależy

Rzeczą następną są życzenia na Walentynki. W mojej ocenie nie każdy musi być mistrzem pióra na miarę przywołanego już Mickiewicza albo Słowackiego. Najważniejsze, aby słowa płynęły prosto z serca i nie były prostą „przeklejką” z Internetu. Hmm, pomyślmy jakby to mogło brzmieć.

Gdy Cię tylko ujrzałem.

Nic nie było już takie samo.

Wszystkie rzeczy zrozumiałem.

Smutki i troski odeszły daleko.

Miłość w sercu poznałem.

Z całą pewnością nie jest to wyrafinowana poezja i trafi do kanonu czytanek szkolnych, ale jest całkowicie moja. Możną ją dodać do działu – wierszyki na Walentynki. Jestem przekonany, że natchnąłem Błażeja do własnych poszukiwań i chęci Tworzenia. Na koniec mogę tylko dodać, że cały czas jestem na posterunku i doradzam. Także nie krępujcie się, jeżeli macie jakieś pytania – piszczcie.

Wasz Doradca ds. prezentów


 

Udostępnij znajomym: