InspiracjeTriki i porady

Mikołajkowe prezenty dla grzecznych i niegrzecznych.

27.11.2020 • Przeczytasz w 3 min.

Można żartować i straszyć rózgą, ale ostatecznie i tak staniesz przed zadaniem kupna prezentów mikołajkowych. Dlatego dziś, jako Twój Doradca. ds. prezentów, najlepsze podarunki doradzam!

Wiesz, co jest w mojej pracy Certyfikowanego Specjalisty w temacie prezentów najlepsze? To, że mogę doradzać prezenty dla absolutnie każdego! Weźmy takie mikołajki. Czy to prezent na mikołajki dla dziewczyny, czy prezent na mikołajki dla chłopaka – wszystkim bez problemu znajdę najlepsze prezenty! Bo najlepsze prezenty, to fotoprezenty.

Pomysły na (foto)prezent mikołajkowy

1. Odbitki

Zawsze powtarzam, że jednym z najlepszych prezentów, który ma pomieścić wiele zdjęć, są odbitki . Niby tylko luzem wywołane zdjęcia, a tyle emocji. I do ręki można wziąć, z bliska oglądnąć, na spotkanie zabrać i w portfelu schować! Dlatego szczególnie na prezent dla dziadków je doradzam.

Jeśli pytasz mnie o zdanie, to te najważniejsze fotografie wywołałbym na odbitkach XXL, bo mają gruby, półmatowy papier (no i ich rozmiar robi wrażenie) lub na zwykłych odbitkach, ale za to na papierze PRO.

Jak chcesz mieć od razu gotowy do wręczenia (lub podłożenia :)) prezent, to wybierz odbitki 10x15 cm. Dobierzesz w koszyku ozdobne opakowanie (na 100 lub 200 fotografii) i gotowe!

2. Memorki

Dla tych, którzy lubią się otaczać zdjęciami i dekorować dom, to Memorki doradzam! Klocki ekspozycyjne, sznurek, spinacze, pianki – będą mieć wiele możliwości, jak zaaranżować zdjęcia z zestawu.

Jako Twój Doradca ds. Prezentów czuję się w obowiązku powiedzieć Ci, że Memorki to nie są zwykłe odbitki. Memorki wyglądają jak zdjęcia wydrukowane przez polaroid, pomimo tego, że zostały zrobione zwykłym aparatem! To jest niesamowite!

3. Fotokubek

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent wybrać, gdy masz mało zdjęć, to już się nie zastanawiaj – masz przecież mnie! W takim wypadku fotokubek doradzam!

Jestem Twoim Doradcą, więc przyznam Ci się szczerze, że są takie prezenty, które nawet lepiej wyglądają, gdy mają tylko jedno zdjęcie. Fotokubek jest jednym z nich.

Masz trzy rodzaje fotokubków (klasyczny, latte lub magiczny) i dziesiątki różnych wzorów do wyboru. Jeśli pytasz mnie o zdanie, to wybrałbym świąteczny lub – całkowicie przeciwnie – wakacyjny szablon. Obydwa będą idealne na długie, zimowe wieczory!

4. Fotomagnesy

Zapytasz: Doradco, a jaki masz pomysł na prezent od Mikołaja, gdy chcę coś takiego ciekawego, ze zdjęciem, żeby było zawsze w zasięgu wzroku i jeszcze, żeby było użyteczne.

Na takie pytanie odpowiem: fotomagnesy doradzam!

Fotomagnesy są zawsze w zasięgu wzroku (zastanów się, kto najczęściej, lub nawet za często, zagląda do lodówki) i są użyteczne, bo listę zakupów przytrzymają. A jak dodasz na nie zdjęcia z wakacji to i człowiekowi się przyjemniej zrobi, jak znowu rano będzie półprzytomny szukał mleka do kawy.

Dla kogo szukasz prezentów na mikołajki? Możesz jeszcze postraszyć rózgą, czy już nie? Nawet jeśli tak, to cieszę się, że to tylko żarty – zdecydowanie bardziej fotoprezenty doradzam! Sprawdź więcej pomysłów na personalizowane prezenty na Mikołajki.

Barbara, Colorland

Udostępnij znajomym: