InspiracjeTriki i porady

Kwadratowe zdjęcia - inspirujące dekoracje

09.05.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Choć znane od dawna, swoją popularność zyskały, dzięki modnej wśród nastolatków i młodych mam, aplikacji Instagram. Mowa o zdjęciach kwadratowych, które znane są dziś jako instafotki lub instaodbitki. W tym wpisie postaramy się przybliżyć Ci łatwy sposób na ich wykorzystanie przy urządzaniu mieszkania.

Kwadratowe odbitki w ramce

OZDOBNA GIRLANDA

Lubisz eksperymentować z wystrojem wnętrz? Twoja wyobraźnia w tej kwestii nie zna granic? Wykorzystaj kwadratowe zdjęcia. Dzięki nim, możesz zmienić swoje mieszkanie i nadać mu bardziej indywidualny charakter. Wybierz ulubione kadry, wywołaj je w formacie 10x10 lub 13x13 i stwórz z nich ozdobną girlandę na sznurku.

Oprócz zdjęć, potrzebne Ci będą:

  • zwykły sznurek jutowy;
  • drewniane lub metalowe spinacze;
  • nożyczki;
  • drewniana ramka, pinezki, taśma klejąca (ewentualnie).

Sposób wykonania:

  1. Zawieś sznurek na całej szerokości ściany lub przymocuj go za pomocą taśmy klejącej albo długich pinezek do drewnianej ramki. Sznurki możesz rozwieszać pojedynczo lub tworzyć z nich zaawansowane kompozycje.
  2. Do sznurka przypnij spinaczami ulubione zdjęcia, wywołane w formacie 10x10 i 13x13.
  3. Dodatkowo możesz upiększyć stworzoną girlandę kolorowymi światełkami, które zapalone wieczorem stworzą zjawiskowy klimat w Twoim mieszkaniu.

Jak widać, wykonanie takiej ozdoby na ścianę nie musi wiązać się z dużym nakładem finansowym. Wystarczą dobre chęci i odrobina pomysłowości, aby w łatwy i szybki sposób stworzyć wyjątkową dekorację mieszkania.


Kwadratowe odbitki Colorland

Wybieraj ulubione kadry


Kwadratowe zdjęcia na sznurku

Twórz różne kompozycje


Kwadratowe odbitki na ścianie

Przyklejaj bezpośrednio do ściany


 

Justyna, Colorland.

Udostępnij znajomym: