InspiracjeTriki i porady

Jaki prezent na Dzień Taty?

13.06.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Kolejny dylemat, bo święto tatusiów tuż tuż :) Kilka inspiracji zatem dla Czytelników naszego bloga. Sprawdźcie, jak zaskoczyć tatę z okazji jego święta! Czytajcie, inspirujcie się i stwórzcie najlepszy prezent na Dzień Taty.

PREZENT NA DZIEŃ OJCA - MOŻE FOTOKSIĄŻKA?

Nię będzie zaskoczeniem pierwsza propozycja, bo to jeden z naszych najpopularniejszych produktów w ofercie. Czy warto podarować ją swojemu Tacie? Według nas - na pewno!

Fotoksiążka na Dzień Ojca Colorland

Projekt fotoksiążki rozpocznijmy od okładki: specjalna dedykacja oraz najlepsze zdjęcie - tak, aby już na pierwszy rzut oka efekt zniewalał. Oczywiście wygląd zależy od tematyki zdjęć i osób, które na tych zdjęciach się znajdują. Na szczęście macie do dyspozycji spory zasób gotowych szablonów i teł. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza mała rada: czasami szablon, wbrew pozorom z innej kategorii, może doskonale się sprawdzić w waszym projekcie - wszystko zależy w końcu od pomysłowości i kreatywności. Edytor daje ogromne możliwości :)  Bo są chwile, które warto uwiecznić. Bo emocje są ulotne, a w fotoksiążce warto do nich wracać i ponownie wzruszać się do łez wspólnie spędzonymi chwilami.

Kilka pomysłów, jak zaskoczyć Tatę: zastanówcie się co lubi, kocha, co go interesuje (oczywiście poza Wami :)) Może motoryzacja - zatem książka ze zdjęciami aut ulubionej marki? Może lubi łowić ryby - może stworzyć fotoksiążkę z jego wypraw? Jeśli lubi jazdę motocyklem - fotoksiążka z ulubionymi modelami? Z własną ekipą udaje się na paintball? Czemu nie stworzyć fotoksiążki z tych wydarzeń?  Ile zainteresowań - tyle pomysłów :)

A MOŻE FOTOOBRAZ?

Tylko co na nim umieścić… Zdjęcie Waszej rodzinki! A może śmieszny cytat albo hasło - tu  do dyspozycji macie masę gotowych wzorów albo szablonów, które ułatwią projektowanie. Wybór gotowego wzoru to zaledwie kilka kliknięć i gotowe. Oczywiście możecie stworzyć kolaż skomponowany z dziesiątek zdjęć, albo obraz tylko z jednego zdjęcia. Warto pomyśleć o miejscu, w którym ma zawisnąć obraz. Obraz do salonu powinien być nieco inny niż obraz do gabinetu czy obraz do kuchni :)

Fotoobraz na Dzień Ojca Colorland

FOTOKUBEK TEŻ NAS CIESZY!

Spraw, aby tata uśmiechał się codziennie pijąc kawę czy herbatę: stwórz coś wyjątkowego np. umieść na kubku jego ulubione hasło czy powiedzonko i gotowe! Możecie na kubek wstawić zdjęcie Waszej rodzinki. Pomysł prosty i szybki w realizacji.

Fotokubek na Dzień Ojca Colorland

Na koniec wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze :) 

Błażej, Colorland

Udostępnij znajomym: