InspiracjeTriki i porady

Jak trafić z prezentem prosto w serce – personalizowane prezenty na święta

21.10.2019 • Przeczytasz w 7 min.

Dobrze wiemy w jaką mordęgę może zmienić się przedświąteczny czas, kiedy należy równocześnie posprzątać, przygotować posiłki i jeszcze zająć się prezentami. Mamy najlepsze intencje – przecież każdy chce, aby jego prezent był dla obdarowanego źródłem radości. W praktyce okazuje się, że nie zawsze się nam to udaje – prezent okazuje się być nijaki, a obdarowany zmuszony jest do robienia dobrej miny do złej gry. To sytuacja krepująca dla wszystkich. Żeby udało się uniknąć tego typu sytuacji chcemy razem z Wami zastanowić się jakie cechy powinien posiadać świąteczny prezent, aby można było z dużą dozą pewności stwierdzić, że będzie trafiony, że da radość obdarowanemu i wręczającemu. Zróbmy to jak należy, a kupowanie prezentów przestanie być loterią – będziemy trafiać prezentem prosto w serce dokładnie za każdym razem!

Ogrzej serce, nie stopy

Prezent dla dzieci na święta

Dobrze na początek uświadomić sobie jedną rzecz. Święta to szczególny czas i dlatego warto zrezygnować z wrodzonego pragmatyzmu i dać się porwać fali świątecznych uczuć – radości, szczęściu, poczuciu wspólnoty. Oznacza to, że nasze prezenty powinny zostać pozbawione pewnej cechy, która zwykle uważana jest za pożądaną – chodzi o praktyczność. W czasie Świąt powinniśmy bardziej niż o ciepłe stopy zadbać o ciepło wokół serca. Prezent ma poruszać emocje - to pierwsza cecha idealnego podarku. Planowanie z myślą o uczuciach i emocjach obdarowanego to coś zupełnie innego niż zakup tradycyjnych skarpet czy nawet sprzętu elektronicznego. Czy to coś złego podarować komuś pod choinkę smartfona? Oczywiście, że nie, choć zaraz po Świętach zaczynają się wyprzedaże i ten sam model uda się upolować o 300 zł taniej, może więc warto poczekać….

Zatem raz jeszcze apelujemy – aby trafić prezentem prosto w serce myśl o ...sercu!

Klucz do sukcesu – personalizowane prezenty na święta

Już nie klucz, jesteś na właściwej ścieżce. Druga cecha idealnego prezentu ukryta jest w możliwości nadania mu niepowtarzalnych, skrojonych pod konkretną osobę, cech. Dziś w dobie masowej produkcji i globalnych marek nie trzeba mieć wcale jakiegoś wielkiego pecha, aby okazało się, że Ty oraz ktoś jeszcze wybrał dla jednej osoby dokładnie taki sam przedmiot. Decydując się na prezenty personalizowane eliminujesz taką opcję - to po pierwsze. Po drugie i najważniejsze – personalizowane prezenty oznaczają również konieczność przeprowadzenia pewnego procesu myślowego. Zastanawiasz się nad tym jak wygląda życie osoby, którą chcesz obdarować, rozważasz jej potrzeby, stawiasz je na pierwszym miejscu. Taka analiza zawsze się opłaci ponieważ zaczynasz myśleć o personalizowanym prezencie na Święta jak o czymś, co ma uczynić życie obdarowanej osoby lepszym. Lepszym wcale nie znaczy prostszym ( patrz na przykład: prezent – wypasiona obieraczka do warzyw), ale raczej bliższym pozytywnych emocji i po prostu szczęśliwszym. Czy obieraczka do warzyw może uszczęśliwiać? Hm…..Czy personalizowany prezent będący odpowiedzią na niekiedy nieuświadomione potrzeby potrafi uszczęśliwić. Po stokroć tak! Uwierz w personalizowane prezenty. Wsłuchaj się w historie ludzi, którym będziesz je robił. Postaraj się sprawić, aby były to prezenty personalizowane, uczuciami, a odpowiedź nadejdzie w postaci doskonałego pomysłu!

Fotoksiążka pod choinkę

Moja Mama

To osoba, która zawsze dobrze mi życzy i niczego nie oczekuje w zamian. Pamiętam tegoroczny wakacyjny wyjazd nad morze, gdzie z poświęceniem pilnowała Małej, abyśmy mieli dla siebie choć odrobinę czasu. To właśnie wtedy udało mi się zrobić im – mojej mamie i mojej córeczce - kilkadziesiąt zdjęć podczas wspólnej zabawy, cieszących się słońcem i wodą, a przede wszystkim sobą. Pamiętam scenę, gdy moja córka pobiegła i przytulia się do swojej babci. Pamiętam łzy wzruszenia w oczach mamy. Fotki z tej sesji, zgrane na dysk jeszcze we wrześniu czekają. Co powinnam zrobić? To oczywiste – personalizowaną fotoksiążkę. Piękny, personalizowany prezent, w którym umieszczę zdjęcia znad morza, odpowiednio opiszę i wręczę jako trwały dowód przeżytych tam emocji. Nadam uczuciom nowe życie – personalizowana fotoksiążka zawierająca wspomnienie znad morza da początek kolejnym pięknych chwilom – wspólnemu wspominaniu tego czasu. Tak właśnie działają świąteczne cuda – można pomnażać dobro!

Personalizowana fotoksiążka to wspaniały pomysł – zobacz jakie szablony mają nasze personalizowane fotoksiążki i dobierz kolory emocji do potrzeb osoby, która ma otrzymać fotoksiążkę, prezent personalizowany.

Personalizowaną fotoksiążkę zacznij wybierać TUTAJ

Prezent dla babci pod choinkę

Mój młodszy brat

Młodszy brat, którego nieustannie chcę chronić mimo upływających lat i mimo faktu, że już od dawna przerasta mnie o głowę. Cieszę się z jego sukcesów, zawsze trzymam kciuki, gdy gra kolejny koncert. Mimo, że mieszkamy w różnych miastach brat zawsze umożliwia mi uczestnictwo w jego pasji. Przesyła fotki z każdego swojego występu. Folder pod nazwą Koncerty Igora zawiera już sporo elementów. Fotki są fajne, dynamiczne, pokazujące niezwykłą energię, którą podczas występów emanuje cały zespół. Co zrobić, aby Igor wiedział, jak doceniam tę jego systematyczność w przesyłaniu dokumentacji, co zrobić, aby mógł dzielić się tymi fotkami nie tylko ze starszą siostrą. Jaki prezent personalizowany wybrać, aby wspierał pasję jaką jest dla niego muzyka, był niebanalny i nowoczesny? Jest coś w sam raz – personalizowany prezent na Święta - Sharebook.

Sharebook to podłużna, 50 stronicowa książeczka, w której, w cyfrowej jakości, wydrukowano 50 wybranych zdjęć. Na każdej ze stron znajduje się perforacja, dzięki niej bez problemu wyrywa się wybrane z Sharebooka zdjęcie. To coś w sam raz dla Igora. Już widzę jak z zaciekawieniem ogląda książeczkę, czyta napis na okładce, zagląda do środka, a jego twarz rozjaśnia się uśmiechem. Fotki z Sharebooka będzie mógł – wedle własnego uznania – wyrwać z książeczki i rozdać lub zainicjować kolekcję dokumentującej jego koncerty. To kwintesencja personalizowanych prezentów! Fajny pomysł? Pewnie, że tak, aby zaprojektować Sharebooka zainstalujcie sobie aplikację Colorland Go – Sharebook to produkt dostępny wyłącznie w naszej apce. Uwaga! Personalizowane prezenty na Święta w naszej aplikacji powstają w kilka minut.

O APLIKACJI MOBILNEJ COLORLAND.GO

Rodzina z Irlandii

Jak dobrze, że jest Skype. Jednak jaka szkoda, że na co dzień są tak daleko. Nie mogą dzielić z nami wspólnych radości i trosk. Wspaniale, że zobaczymy się w te Święta. Co mogę dla nich zrobić? Najlepiej byłoby dać im dostęp do dokumentacji rodzinnych imprez, które odbyły się w tym roku. To powinno ucieszyć naszych „Irlandczyków”, co bowiem kupić ludziom, którzy ciężko pracują na swój dobrobyt, budują go w pocie czoła, ale na co dzień tęsknią za bliskimi w Polsce. Prezenty personalizowane - odbitki z rodzinnych świąt oznaczać będą komunikat – choć nie było Was na miejscu byliście na naszych sercach. Chcemy, abyście uczestniczyli w ważnych rodzinnych chwilach, bo mimo, iż jesteście bardzo daleko, chcemy je z Wami w jakiś sposób dzielić. Odbitki skradną im serca – a będzie ich mnóstwo, bo lubimy spędzać czas w rodzinnym gronie… Zatem będą mieli wiele do oglądania i jeszcze więcej radości. Personalizowane prezenty – tak się to robi!

Jeśli chodzi o odbitki to w Colorland znajdziesz je TU

Wywoływanie odbitek >
</p>
<p>
</p>
<h2>
    Babcia i Dziadzio
</h2>
<p>
</p>
<p>
    Kiedy na świecie zaczęły pojawiać się dzieci ich dzieci w naturalny sposób odnaleźli się w nowych rolach. Okazali się być najlepszą Babcią i Dziadkiem pod słońcem. Nieopisana radość z pojawienia się kolejnego wnuczka – dobroć, czułość, cierpliwość i nieustanna chęć realnej pomocy przy naszych dzieciach. Co dać tym wspaniałym ludziom – naszym rodzicom, którzy bezwarunkowo pokochali nasze dzieci? Co będzie im na co dzień przypominać o tym stale powiększającym się uroczym stadku? Mamy coś, co zostało już przetestowane przez setki jak nie tysiące Babć i Dziadków. Personalizowany kalendarz, inaczej fotokalendarz. Zaprojektujcie personalizowany kalendarz – na karcie każdego miesiąca umieszczając zdjęcia wybranego wnuczka lub wnuczki, zaznaczcie na kartach ważne dla Waszej rodziny daty, a przekonacie się ile radości mogą dać personalizowane prezenty. Fotokalendarz czy personalizowany kalendarz na ścianie w salonie lub kuchni domu Babci i Dziadka to cudowny przedmiot, funkcjonalny i piękny zarazem.
</p>
<p>
    <img alt=

Trafiony-uszczęśliwiony

Takich historii są dosłownie miliony. Wsłuchując się w nie łatwo zauważyć ich podobieństwo. Wszystkie łączy chęć dostrzeżenia specyficznych potrzeb i chęć uszczęśliwienia obdarowanych osób. Jak widzicie nie chodzi tu o pieniądze – personalizowane prezenty na Święta są stosunkowo tanie – chodzi o uczucia. Opowiedzcie nam Wasze historie, przekażcie w nasze ręce Wasze cenne wspomnienia. Nie zawiedziemy zaufania, bo, po pierwsze doskonale znamy się na naszej robocie, a po drugie mamy tak samo – w te Święta odpuszczamy sobie wyścigi do marketowych kas, a stawimy na jakość, spokój i radość ze wspólnego przebywania. Stawiamy na personalizowane prezenty na święta. Pomyślcie o tych Świętach jak o misji i postaracie się mieć w tym roku 100% trafień prosto w ….serce. Trafiony znaczy uszczęśliwiony. A oto Wasza broń – personalizowane prezenty!

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: