InspiracjeTriki i porady

Dzień Kota - nowe, kocie szablony

12.02.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Koty... Uwielbiane przez swoich właścicieli, domowe pupilki, które często traktowane są jako członek rodziny. Mruczące z miękkim futerkiem pomagają, oderwać się ludziom – przynajmniej na chwilę – od prozy życia.

17 lutego obchodzony jest Dzień Kota. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Wszystkich miłośników kociaków, nowe szablony kubków oraz fotoobrazów. Dodatkowo, za opiekę i miłość do małych tygrysów mamy dla Was prezent! Trzy KOTy :) zniżkowe na produkty z poniższymi szablonami. Wpisująć kod: KOTOKUBEK - cena za kubek kolorowy obniży się do 15 zł za sztukę, kod: KOTOOBRAZ zmienia cenę fotoobrazu 30x40 do 29 zł za sztukę, a dzięki wpisaniu kodu KOTOKSIAZKA - fotoksiążkę A4 pion, 40 str. kupicie za jedyne 29 zł. Jeśli nie wiesz gdzie przypisać kod – instrukcję znajdziesz tutaj. Kody są ważne do 31.03.2018
 

1. FOTOOBRAZ

Do salonu, przedpokoju, sypialni czy też jadalni? Kocia miłośćKocia miłość 2"tak że ten", a może Kocia matka? Zdecydujcie sami :)

2. FOTOKSIĄŻKA ZE ZDJĘCIAMI PUPILA

Koty wychodzą bardzo wdzięcznie na zdjęciach. Pozbieraj zdjęcia swojego kota, zaprojektuj fotoksiążkę i przedstaw jak wygląda życie Twojego pupila. Jeśli nie posiadasz zbyt wielu kadrów z kociakiem, to w następnym artykule napiszę kilka wskazówek co zrobić, aby zdjęcia czworonoga były lepsze.

3. FOTOKUBEK

Zamów kubek z kocim szablonem "tak że ten". Zaparz gorącą herbatę, przykryj się kocem i wypoczywaj ze swoim kociakiem przy boku. Wybierająć wzór Kocia miłość możesz dodać swoje ulubione zdjęcia.


Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: