Express, piękne wykonanie, cudowne nasycenie kolorów, prosty program intuicyjny, Ja mega polecam
Świetna jakość, wygodny edytor i dobra cena. Zdecydowanie godne polecenia
Świetne fotoksiążki! Sposób tworzenia książki jest bardzo wygodny i intuicyjny, wykonanie bardzo dob ...
Świetne fotoksiążki! Sposób tworzenia książki jest bardzo wygodny i intuicyjny, wykonanie bardzo dobre i do tego błyskawiczne. Nie myślałam nawet, że zdjęcia z telefonu mogą tak pięknie wyglądać na wydruku. W ostatnim czasie nadrabiałam zaległości i hurtem tworzyłam albumy z ostatnich lat, w wielu egzemplarzach (powtórki dla dziadków). Wszystko dotarło błyskawicznie i zostało wykonane na wysokim poziomie. Będę wracać :)
RozwińOstatni album był wadliwie wykonany, jednak po mojej reklamacji otrzymałam nową fotoksiązkę po tygod ...
Ostatni album był wadliwie wykonany, jednak po mojej reklamacji otrzymałam nową fotoksiązkę po tygodniu. Serdeczne dziękuję za szybkie zareagowanie na moją reklamację
RozwińPiękne fotoksiążki, bardzo cenne dla mnie. Mam z każdego roku od 2012 :)
Fotoksiazki zamowione we wtorek wieczorem, sztuk 5, odebralam z paczkomatu o 12 w piatek. Mimo, ze n ...
Fotoksiazki zamowione we wtorek wieczorem, sztuk 5, odebralam z paczkomatu o 12 w piatek. Mimo, ze napisane, ze czas realizacji 3 dni + wysylka, poprosilam o express i udalo sie! Pieknie dziekuje, polecam, bo to juz kolejna fotoksiazka zamowiona u was, szablony, ramki, kliparty - wszystko rewelacja !!!
RozwińZamawiałam książki u Waszej konkurencji, ale odkąd poznałam Waszą firmę już nie eksperymentuję. U ko ...
Zamawiałam książki u Waszej konkurencji, ale odkąd poznałam Waszą firmę już nie eksperymentuję. U konkurencji jest 2 albo 3 razy drożej. Jakość ta sama. A może nawet u Was lepsza?
RozwińWykonałem już 3 Starbooki. Za każdym razem jestem tak samo zachwycony jakością. Niezwykle żywe kolor ...
Wykonałem już 3 Starbooki. Za każdym razem jestem tak samo zachwycony jakością. Niezwykle żywe kolory. Świetna jakość wykonania. Polecam
RozwińZrobiłam już w tej firmie sporo książek. Robiłam rownież w innych drukarniach. Jakość wydruków w Col ...
Zrobiłam już w tej firmie sporo książek. Robiłam rownież w innych drukarniach. Jakość wydruków w Colorland jest zdecydowanie lepsza.Obsługa fantastyczna...nie wiem skąd te opinie o utrudnionym kontakcie tel. ja zawsze się dodzwoniłam. Osobiście serdecznie dziękuję Panu Krzysztofowi Tomaka za osobiste zaangażowanie i nieocenioną pomoc w rozwiązywaniu moich drukarskich problemów. Prawdziwy fachowiec i profesjonalista. Zdecydowanie polecam. Uczciwa firma, pracujaca profesjonalnie, bez naciagania klientów, przeciwnie miałam odczucie iż zadowolenie klienta, to dla Nich priorytet. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie mając nadzieję na dalszą, tak miłą współpracę.
RozwińWynik podany jest na podstawie 316 opinii.
+ Dodaj opinie
Zobacz wszystkie