InspiracjeTriki i porady

Co kupić na Dzień Kobiet? Prezent od serca - doradzam!

24.02.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Dzień Kobiet już tuż, tuż, a Ty nie masz pomysłu co dać Pani Twojego serca? Kwiatki na Dzień Kobiet, bombonierka, rajstopy… nie idź tą drogą! Mistrzu, od czego masz mnie? Doradzę, podpowiem, a dziś wyciągnę na stół wszystkie odbitki i nie tylko… sprawdź moje asy na Dzień Kobiet, a wywołanie u niej uśmiechu stanie się proste jak raz, dwa, trzy! A propozycję numer 4 i 5 z tekstu również polecam.

Fotoprezent? I opakowanie! Zestaw, który dopełnia się idealnie.

Która kobieta nie marzy o mężczyźnie, który umie oddać uczucia co do centymetra? Takiego, który pamięta o Waszych rocznicach, najważniejszych momentach i uchwyconych pięknych chwilach. Zrobiło się nieco romantycznie, prawda? Dlatego też doradzam Tobie takie oto równanie:

Wasze najlepsze chwile + fotoksiążka A4 = set, który zadowoli nawet najbardziej wymagającą partnerkę. A jeśli do tej, pełnej miłości matematyki dołożymy jeszcze piękne pudełko prezentowe to w sumie otrzymamy idealny podarunek. Pomnóż więc jej radość fotoksiążką A4 na Dzień Kobiet 

Chcesz wspominać z Nią do kwadratu? Nic prostszego!

Każde uczucie wymaga dobrego formatu. Nie możesz się zdecydować czy więcej ważnych chwil ma odpowiedni poziom czy wspomnienia mocno trzymają pion? Zdecyduj się na wykadrowanie ich do bezpiecznego kwadratu. W taki sposób wszystkie urocze wspomnienia znajdą się w fotoksiążce. Co więc doradzam? Oczywiście podzielenie się wzruszającymi momentami z bliską Ci kobietą fotoksiążką 24x24. Aby rozwiązać wszystkie niewiadome podpowiem, że to wyjątkowy prezent, dzięki któremu na długo będzie pamiętać Dzień Kobiet.

P.S. Doradzam dokupić też wodoodporny tusz, bo taka ilość emocji w jednym prezencie może wycisnąć łzy szczęścia.

Liczy się to co w środku, ale warto pamiętać też o tym, co na zewnątrz!

Odbitki, no tak! I kiedy już to masz, kiedy wiesz, że to TEN prezent myślisz „ufff, mam!”, ale… chwila, chwila a opakowanie? Tak samo ważne jak wnętrze. Mówi się, że to faceci są wzrokowcami, ale pięknym Paniom nic nie umknie. Wierz mi, przerabiałem to. Dlatego też doradzam stylowe pudełko w 3 wzorach, które zmieści w sobie wszystkie najlepsze chwile w ilości 100 lub 200 sztuk odbitek wywołujących wspomnienia. Idealne do fotoalbumu, stylowych ramek i… przeglądania, które daje radość w nieskończoność.

Fotoobraz – boska proporcja? Wasze zdjęcie w formie obrazu!

Dziewczyna z perłą czy Dama z łasiczką? Twoja Pani będzie prezentować się równie pięknie i czuć się wyjątkowo dzięki tej prezentowej propozycji z okazji Dnia Kobiet. Nie obawiaj się! Pędzle i farbki nie są potrzebne, aby zmalować doskonały prezent. Niezłą sztukę na Dzień Kobiet wywołasz fotoobrazem. Autor takiego dzieła z pewnością może liczyć na zachwyt muzy. Stwórz więc prezent na 6+ i spraw, aby skala radości przeszła wszelkie oczekiwania.


Pamiętasz, pamiętasz i to się liczy! A z Memorkami liczy się po wielokroć!

Nie oszukujmy się – pierwszego wrażenia, nie zrobisz drugi raz. Ale to co było, może wrócić jeszcze. I nie chodzi mi tu o kolejny kwiatek czy sztampową bombonierkę. Najlepsze chwile wrócą w wielkim stylu! ZMemorkami. 25 zdjęć w białej ramce o wymiarach 9,5 X 12 cm, to coś co zadowoli wszystkie miłośniczki zdjęć à la polaroid. Postaw na personalizację i dodaj krótkie teksty. Co otrzymasz? Rozwiązanie w postaci happy endu i super prezentu na Dzień Kobiet!

The winner is… czyli, co wybierasz?

Pomysł na prezent na Dzień Kobiet już masz. I wiesz, że takie pokazanie pamięci o najważniejszej zadziała lepiej niż wierszyk na Dzień Kobiet czy zwykła kartka na Dzień Kobiet.

Po przeczytaniu nie możesz się zdecydować co wybrać? Doradzam: zrealizuj je wszystkie, przecież nie tylko Twoja wybranka zasługuje na dodanie jej 8 marca powodów do uśmiechu! Mama, Babcia, siostra i inne niesamowite kobiety w Twoim życiu także ucieszą się z wyjątkowej pamiątki. To jak, mnożysz radość między wszystkie wspaniałe kobiety?

Doradca ds. prezentów


 

Udostępnij znajomym: