InspiracjeProdukty

10 najchętniej wybieranych szablonów fotoksiążek

29.09.2021 • Przeczytasz w 4 min.

Masz już pomysł na najlepszy prezent, czyli fotoksiążkę. Teraz czas na decyzję jaki szablon wybrać? Mam ich mnóstwo, ale dziś przedstawię Ci top 10 najbardziej lubianych przez Was, prawdziwe gwiazdy Colorlandu, zawodnicy na wiele okazji! Siadaj wygodnie i oglądaj!

Na każdą okazję

Oto uniwersalny szablon, który pokochają fani minimalizmu! Biel połączona z geometrycznymi motywami to wspaniała oprawa dla zdjęć z wakacji, rodzinnych fotek czy całorocznej książki na Twoje wspomnienia. Spójrz tylko, jaki jest elegancki!

Na każdą okazję


Pamiątka ślubna

Ach co to był za ślub i co to jest za szablon! Klasyczne białe strony z motywem kwiatowym oraz złotymi detalami pięknie komponują się ze zdjęciami z wesela. Warto go wybrać, gdyż ponadczasowy design szablonu zachowa wasze wspomnienia w gustowny sposób. W środku fotoksiążki oprócz zdjęć mogą znaleźć się cytaty o miłości na rocznicę ślubu.

Pamiątka ślubna


Akwarelove wspomnienia

Zostańmy w temacie ślubów, bo trzeci najchętniej wybierany szablon dedykowany jest również tej okazji. Wolisz nieco bardziej artystyczny klimat? Szablon Akwarelove wspomnienia jest wyjątkowy tak jak Ty i Wasz ślub. Granat połączony ze złotem to para idealna, która nie odciągnie uwagi od państwa młodych i będzie idealnym tłem dla najważniejszego dnia.

Fotoksiążka ze ślubu


Czarno-złoty

Lubisz ciemne kolory? Oto szablon, który Cię zachwyci! Czerń połączona ze złotem to zawsze dobre połączenie. Często wybierany jako księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego. Ten szablon jest bardzo uniwersalny, a wyjątkowy stanie się za sprawą Twoich zdjęć!

Fotoksiążka z wakacji


Akwarelowe sny

Czas na szablon, który po dodaniu zdjęć wywoła dziecięcą radość. Akwarelowe sny to jest wprost stworzony na zdjęcia szkrabów. To też dobry pomysł na fotoprezent z okazji roczku czy podarunek dla ukochanych dziadków. Spójrz sam, czyż nie jest uroczy?

Kolorowy szablon


Wspomnień czar

Wolisz styl rustykalny od modnego minimalizmu? Szablon Wspomnień czar z efektem pobielonego drewna oraz białych, florystycznych akcentów skradnie Twoje serce. Dodaj zdjęcia całej rodzinki i podaruj im dobre chwile na dłużej.

Rustykalny szablon


Gustowny

Klasyczny, biały szablon z drobnymi zdobieniami to super pomysł na zrobienie prezentu przyjaciółce, zebranie zdjęć drugiej połówki i wręczenie na rocznicę czy… wybranie swojej idealnej okazji!

Wakacyjne wspomnienia w fotoksiążce


Dziecięca przygoda

Czas na wprowadzenie nieco koloru do wspomnień! Wybierz szablon Dziecięca przygoda i stwórz fotoksiążkę ze zdjęciami Twojego dziecka. Taka pamiątka sprawi, że za kilka lat dziecięce wspomnienia nabiorą koloru. 

Fotoksiążka dla dzieci


Bezcenne chwile

Ty i Twój partner macie mnóstwo zdjęć z wyjazdów, wspólnych imprez czy spontanicznych selfie? Warto stworzyć z nich fotoksiążkę wypełnioną po brzegi miłością. Szablon Bezcenne chwile nada się idealnie, pokochasz go od pierwszego wejrzenia!

Fotoksiążka


Z podróży

Wycieczkę po top 10 szablonów kończymy na tym, dedykowanemu podróżom. Niebieskie elementy, geometryczne wzory skomponują się perfekcyjnie ze słonecznymi wakacjami. Dzięki takiej fotoksiążce, nawet zimą będziesz wspominać gorąco wakacyjne wojaże!

Fotoksiążka z podróży

Zdecydowany na któryś z szablonów? Jeśli tak to ekstra, ale… nie zapomnij, że mamy ich więcej! Sprawdź sam i stwórz swoją wyjątkową fotoksiążkę!

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: