InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka jako księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego

09.11.2022 • Przeczytasz w 3 min.

Stało się! Wyznaczono datę ślubu, a przygotowania do ceremonii idą pełną parą. Kiedy już dopniesz wszystko na ostatni guzik, pora na zabawę! Wieczór panieński jest ostatnią imprezą, którą spędzisz jako panna. Przyjaciółki z pewnością zadbają o wachlarz atrakcji, Ty z kolei zatroszcz się o wyjątkowe wspomnienia. Co powiesz na oryginalną fotoksiążkę z wieczoru panieńskiego?

Wyjątkowy wieczór w pięknej oprawie

Tej nocy będziesz błyszczeć! Oszałamiająca sukienka, wyrazista biżuteria, piękny makijaż – tak właśnie przyszłe panny młode spędzają ostatnie godziny przed swoim ślubem. Niezależnie od tego, czy przetańczysz tę noc w modnym klubie, popularnej restauracji czy u jednej z przyjaciółek, na pewno nie zabraknie tam błysku w oku, balonów i serdecznych uśmiechów. Jak zachować ten blask we wspomnieniach? Utrwalając wszystko w kadrach!

20221109164551_1 (22).webp

Wymarzony wieczór przyszłej panny młodej

To prawdopodobnie ostatnia noc, jaką spędzisz w takim towarzystwie. Wiele dziewczyn organizuje na tę okazję typowy „babski wieczór”, całkowicie rezygnując z obecności jakichkolwiek mężczyzn. Zarezerwuj zatem najbliższe godziny wyłącznie dla swoich przyjaciółek. Zróbcie sobie domowe before party, gdzie w szlafrokach będziecie popijać najlepszego szampana, malować paznokcie i nakładać makijaż.

Niech w ruch pójdą smartfony – pstrykajcie szalone kadry, z których powstanie potem świetna historia. To właśnie moment, w którym tworzy się fotoksiążka z wieczoru panieńskiego.

Pamiątka z imieniem panny młodej

Niezapomniany wieczór panieński wymaga niebanalnej oprawy. Ale z tym na medal poradziły sobie Twoje przyjaciółki. Pora teraz na to, by nadać wspomnieniom konkretny format. Fotoksiążka będzie niczym księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego. Moją propozycją jest album w modnym kształcie kwadratu, ale w Colorland nie lubimy ograniczeń! Do wyboru masz aż 6 rozmiarów produktu. Zadecydujesz także o rodzaju okładki, a nawet o jakości wydruku. Wspaniale mieć na własność coś, czego nie ma nikt inny – prawda? :)

20221109164551_2 (15).webp

Stwórz unikalny album na wieczór panieński

Od pewnego czasu można zauważyć modę na personalizowane księgi pamiątkowe. Trudno się dziwić ich popularności – są uniwersalne, a zarazem wyjątkowe! Świetnie sprawdzają się jako prezent na wiele okazji, będąc trafionym sposobem na zachowanie najpiękniejszych wspomnień.

Fotoksiążka na wieczór panieński będzie strzałem w dziesiątkę. Można ją stworzyć na podstawie zdjęć z pamiętnej nocy lub podarować w tym wyjątkowym dniu w formie podsumowania wieloletniej przyjaźni uczestniczek wydarzenia. Na kartach fotoksiążki jest mnóstwo miejsca. Nie martw się, że zabraknie go dla Twoich zdjęć! Kadry możesz urozmaicać ciekawą grafiką, ozdobnikami, a nawet tekstem – to wszystko zrealizujesz w sekcji projektowania na stronie Colorland lub w aplikacji mobilnej Colorland GO.

Co powinno się znaleźć na kartach fotoksiążki?

Najważniejszym elementem są oczywiście zdjęcia. Wybierz kadry, które najbardziej Ci się podobają. Wolisz pozowane fotki czy raczej te wykonane spontanicznie?

20221109164551_3 (12).webp

Zdjęcia możesz układać w dowolnej kolejności. Pamiętaj jednak, że Twoja fotoksiążka będzie opowiadać wyjątkową historię. Sugeruję więc zachować pewną kolejność. :) W swojej opowieści nie pomiń imion uczestniczek wieczoru panieńskiego – to dzięki nim miałaś okazję bawić się w wybornym towarzystwie! Najlepsze (według Ciebie) zdjęcie opatrz datą wieczoru panieńskiego, ozdób ramkami lub fajnym cytatem.

Wieczór panieński w kadrach

Jeśli lubisz się bawić, ten wieczór na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Postaraj się o to, by zgromadzić jak najwięcej fotek. Zaangażuj przyjaciółki w rolę reporterek, które będą starannie dokumentować przebieg tego wieczoru. Marzy Ci się przepiękna księga pamiątkowa? Pozwól uchwycić się w kadrach profesjonalnego fotografa. Stylowe zdjęcia z sesji będą się znakomicie prezentować na kartach albumu.

Doradzam! Księga pamiątkowa na wieczór panieński to ponadczasowy prezent, do którego chętnie wraca się wraz z upływającym czasem. Zachowaj wspomnienia w modnym formacie i wracaj do nich, kiedy tylko chcesz!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: