prezent

Święta tuż, tuż!
A prezenty?

Doradzam:
sprawdź do kiedy złożyć zamówienie,
aby zjawiły się na czas!

PRZEJDŹ DO OFERTY


Chcesz mieć pewność, że fotoprezenty pojawią się przed pierwszą gwiazdką? Doradzam wybór wysyłki kurierem i nie czekanie do ostatniej chwili. W końcu po co czekać, skoro najlepsze prezenty już znalezione?

 

Zamów fotoprezenty i wywołaj magiczne wspomnienia!

 

Przez stronę www…

 

Fotokalendarze A3, A4, A5 i XL – aby znalazły się pod choinką, należy złożyć i opłacić zamówienie do 21 grudnia do godziny 22:00.

Fotoksiążka – jeżeli wspólne chwile mają znaleźć się pod choinką, złóż i opłać zamówienie do 17 grudnia do godz. 23:59.

Odbitki – kto powiedział, że magia świąt nie może zostać z Wami na dłużej? Zamów odbitki do 13 grudnia do godziny 23:59.

 

…lub GO do aplikacji!

 

Wyłapałeś inny prezent w aplikacji? Pamiętaj o powyższych terminach.

 

Wybierz sposób dostawy i pomóż św. Mikołajowi

 

Zależy Ci na czasie? Doradzam: wybierz dostawę kurierem. Czas dostawy zamówienia to od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od wybranego przez Ciebie przewoźnika.

A może chcesz skorzystać z darmowej dostawy? Wybierz dostawę do paczkomatów Inpost - wystarczy zamówienie za 199 zł! Pamiętaj, że wysyłka gratis nie dotyczy fotoobrazów powyżej formatu 30x40, odbitek XXL i zamówień z kodami Groupon.

 

Dodatkowo pamiętaj, że…

 

Zamawiając kilka produktów jednocześnie, termin wysyłki będzie uzależniony od produktu, który ma najdłuższy czas realizacji, tak aby wszystkie fotoprezenty znalazły się w Twoich rękach w jednym czasie.

O wszystkich, ewentualnych zmianach poinformuję Cię na bieżąco. A 24 grudnia czas na odpoczynek, więc Colorland nie pracuje.

PRZEJDŹ DO OFERTY

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY