Poznaj bliżej Colorland

Dlaczego powstaliśmy

Każdy z nas chciałby mieć w życiu tylko te dobre wspomnienia. Takie, które wywołują uśmiech na twarzy albo łzy wzruszenia. My wychodzimy z założenia, że właśnie takie wspomnienia warto szczególnie pielęgnować, dlatego postanowiliśmy stworzyć markę, która pozwoli jej klientom na zaprojektowanie od A do Z własnego miejsca, gdzie będą mogli umieścić swoje najlepsze chwile i momenty w formie zdjęć, tekstów, ważnych dat, a to wszystko okrasić najwyższej jakości wyjątkową oprawą… Tak właśnie powstał COLORLAND.
Fammily

50 tysięcy

Tworzycie u nas blisko 50 000 projektów dziennie - każdy jest inny i niepowtarzalny

400

Nasz zespół liczy ponad 400 kreatywnych i sympatycznych osób

500
tysięcy

Fotoksiążki, które do Was wysłaliśmy utworzyłyby pięciokilometrową wieżę

55
tysięcy

Nasz Dział Pakowania pakuje w grudniu więcej paczek niż Święty Mikołaj

350
tysięcy

Liczba naszych klientów mogłaby utworzyć miasto wielkości Lublina

35
milionów

Nasze odbitki mogłyby wypełnić 30 000 albumów na zdjęcia
Book

Co oferujemy

Tutaj wierzymy, że najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie przez nas. I takie, które przetrwają wiele lat w idealnym stanie. Dlatego połączyliśmy nasze bogate doświadczenie na rynku druku cyfrowego z dziecięcą wyobraźnią, która drzemie w każdym z nas. Stworzyliśmy edytor, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz ze swoich najpiękniejszych fotografii własną książkę, kalendarz czy obraz… U nas znajdziesz setki szablonów, klipartów, ramek, obrazków i innych dodatków, przy pomocy których możesz znów, jak w dzieciństwie, stworzyć dla bliskiej osoby niepowtarzalny upominek, wybornie się przy tym bawiąc. Bo to o Twoje zadowolenie nam chodzi..

Colorland - marka globalna

Przez lata obecności na rynku wiele się nauczyliśmy i obecnie możemy pochwalić się tytułem lidera w branży druku cyfrowego w Polsce oraz silnej firmy na rynku europejskim. Dynamicznie wkradamy się na rynki zagraniczne, aby nasze fotopamiątki cieszyły i uszczęśliwiały jeszcze więcej odbiorców. Pokochały nas już miliony użytkowników z krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Czechy, Litwa, Niemcy, Francja, Włochy, Belgia, Austria, Polska. Nieprzerwanie inwestujemy w park maszynowy i najlepszych specjalistów, ale przede wszystkim słuchamy głosu i opinii naszych klientów, aby móc sprostać oczekiwaniom. Jesteśmy dumni z naszych fotoproduktów i wiemy, że ich duży wybór musi zawsze iść w parze z najwyższą jakością.
Colorland Company
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY